בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ב"מומה" מתכננים הקמת חנות מוסיקה מקוונת 
 
 
תמר גלזרמן

בשבוע הבא ניתן יהיה להוריד בחינם מהאתר קטעים של 10 מאמני חברת NMC. ב"קשת אינטראקטיב", מפעילת האתר, כבר מתכננים להקים שירות בתשלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חובבי מוסיקה ישראלית שומרי חוק יוכלו להוריד בשבועיים הקרובים שירים של כמה מהאמנים האהובים עליהם באתר "מומה". בשיתוף עם חברת NMC ונוקיה, יציע האתר, החל מיום שלישי הקרוב, שירים של עשרה מוסיקאים, ביניהם הבילויים, אסף אמדורסקי, ירמי קפלן, סגול 59 וזהבה בן - כולם אמני NMC.

עורכת "מומה", איילת יגיל, מסבירה שהפרוייקט לא כוון להסתנכרן עם ראש השנה וגם לא עם הכרזות המלחמה המתוקשרות של רוני בראון, מנכ"ל הליקון ויו"ר הפדרציה הישראלית לתקליטים, על מורידי המוסיקה הפיראטיים. "בתור אתר שהולך יד ביד עם אקו"ם, אנחנו מקדמים כל חלופה חוקית לכל הדברים הפיראטיים שרצים ברשת. העלינו קישור לאתר מילים לשירים שעובד עם אקו"ם, לדוגמא". הבחירה בעשרת האמנים הספיציפיים שיעלו ראשונים להורדה, הייתה החלטה משותפת של האתר ושל החברה המייצגת, NMC.

הפרוייקט הספיציפי לא יורחב או יתקבע במתכונת הנוכחי, לעת עתה, אולם אנשי "קשת אינטראקטיב", שהקימה את האתר, עובדים על ייסודו של מערך הורדות קבוע ונרחב. אילי עדרי, מנהל פיתוח הפרוייקט של קשת אינטראקטיב, אומר שהם מכוונים לזה ורוצים את זה. "יש לנו את הנכונות וכמובן את האמצעים. כרגע זה תלוי יותר בחברות התקליטים". התוכנית של "קשת אינטראקטיב" היא לעבוד עם כל חברות התקליטים ולבנות מאגר חוקי ומקיף שטרם נקבעה לו הערכת מחיר לצרכן או תאריך עלייה.

ודווקא כן לכבוד החג, עלה במומה פרוייקט "על המפה - ישראל של המוסיקה" המציג מפה של ישראל, על פי היישובים מהם הגיעו כ-70 מאמני הארץ. לחיצה על שם היישוב מובילה לראיון קצר עם האמן, הנוגע להשפעת העיר על יצירתו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by