בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המיותרים 

המיותרים

 
 
מורן שריר ועידית גיל-אשל

מורן שריר ועידית גיל-אשל הרכיבו את רשימת האנשים שתשס"ג היתה בכיף שלמה גם בלעדיהם - מעמרם מצנע ועד אילנה אזולאי

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הכי מיותר בסצינת המוסיקה הישראלית: הצל

 
להיקרא הצל ולשמש כסייד-קיק של סאבלימינל, זה טפשי בערך כמו להיקרא הטמבל ולהיות העוזר הפרלמנטרי של דן תיכון. אבל בכל זאת: מי הוא הצל? מישהו באמת יודע מה התפקיד שלו בקולקטיב הביש הזה? איזו תועלת הוא מביא עימו? האם הוא זה שאוחז את היוקללי כשסאב מאלתר את הריימינג שלו, או שמא הוא רק מביא את הסודה? לא ברור. לא נחוץ.
 

הכי מיותר בפוליטיקה: עמרם מצנע

 
המנקות התימניות של הירקון 110 זוכרות במעומעם איש מזוקן לבוש במעיל, בעל חזות ערבית, שהיה שואל שוב ושוב "איך מגיעים מכאן לראשות הממשלה?". "מאמינים בך מצנע" נותר סטיקר ששמאלנים בני 6 הדביקו ליד מיטתם, עודם מאמינים שסנטה קלאוס יבוא בלילה ושלום באמתחתו. במקומו הגיע הרמטכ"ל, הביא איבר קטוע, שאול מופז.
 

הכי מיותר בספורט: נבחרת ישראל בכדורסל

 
העובדה שמשחקי הנבחרת באליפות אירופה שודרו בערוץ 1 לא הספיקה למולי קצורין וחניכיו כדי להבין שהם לא מעניינים פה אף אחד בשיט. הספין המוזר שבעזרתו הפכה נבחרת עם שני הפסדים וניצחון אחד בבית המוקדם לתפוד הכי לוהט שנפל לידיים של יואש אלרואי מאז פארק דה-פרינס 1993, הוכיח סופית שאין פה סיפור. אה, וזה גם חרא ענף.
 
 

הכי מיותר בגברים של שרון: רון מור

 
כבר בתוכנית הראשונה הודיעה שרון לרון מור שהיא איננה מעוניינת בשירותיו והחזירה אותו לבית ההורים. אז מה אם גם יואב שוורד גר עם הזקנים שלו וגיא כהן לא פחות מכוער - איכשהו ראינו כבר בפרומואים שלא הוא זה שיכנס לדירת "איזורים" עם שרון. כשהתארגן ליין המסיבות, טענו הגברים של שרון שהם לא מוצאים אותו. לא אתפלא אם הוא ירד למחתרת. לא אתפלא אם הם בכלל לא חיפשו.
 

הכי מיותר בצבא וביטחון: רון ארד

 
עיסקת חילופי השבויים המתרקמת בין ממשלת ישראל לחיזבאללה יכולה היתה לצאת ספין מבריק אם לא המסטיק הזה שדובק בנעלי ראשי-ממשלת ישראל מאז האייטיז. אז נכון שהוא לא איש-עסקים פרטי שנחטף בחו"ל ולא חייל ששיחק שש-בש על הגבול, אלא נווט שנשלח מעבר לקווי האויב אבל למה לקלקל למערכת הביטחון את ההישג היחיד שלהם בעשור האחרון? אריק שרון היה מסכל אותו בעצמו אותו אם היה לו מושג איפה הוא.
 

הכי מיותר בווילה של פרוייקט Y: יוסף

 
מדי פעם מגיע לווילה המבודדת אורח לא רצוי. איש קטן ומוסרני מזן הקאפו העונה לשם המקומם, 'יוסף' (במלרע בבקשה). יוסף מעביר לדיירים הנחיות ומדי פעם מעיף את אחד הדיירים. למה? כי הוא יכול, כי הוא יוסף. שואב את כוחותיו מכובע מצחיה, רצועת צוואר לפלאפון והמלרעיות של שמו, הוא מרשה לעצמו לתפקד כאלוהים קטן. וזה מה שהוא, קטן.
 

הכי מיותר באינטרנט: Ynet

 
פרט למבחר המתכונים המרשים והעצות הנהדרות להשבחת שרירי הבטן באדיבות ירחון איכות החיים "מנטה", לחלוטין לא ברור מה האג'נדה של האתר הזה. החדשות שם אמנם מתעדכנות מסביב לשעון, אבל בלי הטאצ' המחוייך של עיתון האם המודפס – ובלי זה, מה בדיוק הקטע? אם היינו רוצים לדעת באמת מה קורה מסביבנו לא היינו מתחברים לאינטרנט.
 

הכי מיותרת בתחום החברה: אילנה אזולאי

 
אילנה אזולאי רצתה למחות נגד ביטול הקצבאות ויצאה לצעוד מביתה בערד למשרד האוצר בירושלים, מלווה בבנה המשותק. כפנקס הקטן בשעתו, דחפה אזולאי את כיסא הגלגלים אלף שלוש-מאות מילין רק בשביל לגלות שוויקי קנפו עקפה אותה בסיבוב מוצא והגיעה לפניה לגינות סחרוב. אזולאי רצתה להוכיח שכמספר שתיים היא מתאמצת יותר ובחרה בקו מיליטנטי שבסופו של דבר גרם לקנפו לחזור למצפה רמון ולפרק את המאבק. עד היום משנתה של אזולאי אינה ברורה אבל יתכן שהאשם בדיקציה.
 

הכי מיותר בעיתונות: רוגל אלפר

 
הוא באמת מלומד, יש יאמרו נאו-מארקסיסט אדוק. בעל חוש הומור מצויין ויודע הכל על כמעט כל דבר. הוא מלחין טוב, זמר נשמה ותמלילן בחסד עליון. לאחרונה גם סיגל לעצמו זקן מדליק, שמוכיח כי חוש אופנתי אינו ממנו והלאה. אבל מה לרשימת המכולת היפה הזאת ולטלוויזיה?
 

הכי מיותר ברדיו: טל ברמן

 
טל ברמן הוא איש נערץ. הוא הראה לכולם איך עם אפס כישרון אפשר להיות כוכב בישראל גם רדיופונית וגם טלוויזיונית. הכל טוב ויפה עד שזה בא על חשבון כישרון אמיתי כמו אביעד קיסוס. בתוכנית הבוקר של אביעד קיסוס ברדיו תל-אביב, נשמעים מדי פעם הצחקוקים של ברמן אשר נדמים כהפרעות בקליטה. ברמן מנסה להמשיך את תובנותיו השנונות של קיסוס מעבר לתוחלת החיים הטבעית שלהן. זה מלאכותי, מפריע, מגושם ובעיקר מסריח מניינטיז.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by