בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
זה מקל קסמים או שאת שמחה על הזכיה? 
 
 מתוך ``דבי וגבי``, קליפ השנה   
 
תמר גלזרמן

"דבי וגבי" שאיירה ערבה שלף לשיר של הדג נחש, זכה במקום הראשון בתחרות הקליפים הישראליים. קליפים נוספים מתוצרתה מובטחים בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתוך מסע פרסום לאוניית תענוגות קובנית
 מתוך מסע פרסום לאוניית תענוגות קובנית   
בתחרות הקליפים הישראליים השנייה, שנערכה ביום חמישי האחרון, זכה במקום הראשון קליפ האנימציה המצחיק והאלגנטי "דבי וגבי" של הדג נחש, באיורה ובבימויה של הסטודנטית ב'ויטל' דאז, ערבה שלף. עם קליפ מבוצע היטב, שמאייר במדוייק את מילות השיר, גבר "דבי וגבי" על קליפים טובים אחרים, כמו "אוטו זבל" של הבילויים, שזיכה את יוצרו אדם סנדרסון בפרס על בימוי, ומתמודד מונפש אחר של הדג נחש, "לא פראיירים" של גבי נתן, שקיבל את פרס האנימציה. את פרס הצילום והעריכה בתחרות קיבלו עידן זעירא ועודד קמחי על "השוביניסט" של הבלייניים.

ערבה שלף, שמתחילה שנה ראשונה מחוץ לכותלי בית הספר, מספרת שהרעיון לקליפ בעצם היה רעיון לפרוייקט גמר. "למדתי בויטל במגמת איור והחלטתי לבד שמתחשק לי לצייר דמויות מוכרות. הורדתי את הבית על טרומפלדור וכשהקליפ היה כמעט גמור, שלחתי אותו לדג נחש. הם נורא התלהבו, ביקשו ממני להוסיף את הבית וזהו".

שלף התגלגלה לאנימציה במקרה. "איור ואנימציה היו דברים שפתאום התחשק לי לעשות ברצינות. לא חשבתי שאעשה וידאו קליפים כשהתחלתי ללמוד, אבל אשמח לעשות עוד, להתפתח בתחום, זו עשייה כיפית". בינתיים הספיקה שלף ליצור פרומו ל"רשת" ולהתחיל לדסקס את הקליפים הבאים.

כדי שתבינו שלא מדובר במקרה, הנה עוד כמה מעבודותיה.
 
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by