בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכב נולד - הפלטינה 
 
 נינט שירי ושי. עוד כמה ג`ובות   
 
מערכת מיקסר

תוך שלושה שבועות נמכרו 50 אלף עותקים מהאלבום הסנסציוני. עכשיו גם הדי.וי.די והמופע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
האלבום "כוכב נולד", הכולל 20 מהביצועים של הצעירים שהופיעו בתוכנית הטלוויזיה, מכר תוך שלושה שבועות 50 אלף עותקים. 40 אלף עותקים (אלבום פלטינה) נמכרו תוך עשרה ימים מרגע יציאתו של האלבום.

מדובר בהצלחה הגדולה ביותר של אלבום עברי, מאז הפרוייקט של עידן רייכל. בהליקון, כצפוי, מתמוגגים, ומבהירים שההצלחה הגדולה כל כך, נובעת מהעובדה הפשוטה שהציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם, או במילים שלהם: "הרפרטואר המוזיקאלי בדיסק מורכב מקלאסיקות שאינן דורשות מהקהל לעכל יצירות חדשות, אלא רק עיבודים חדשים לשירים שהם כבר מכירים ואוהבים וההתחברות למוכר קלה יותר", כדברי תמי סטמרי, מנהלת המחלקה העברית של הליקון.

אם נראה לכם שדי בכך, מספיק הרוויחו מליונים מהפרסומות בתוכנית, האס.אם.אסים והאלבום, אתם טועים. מצאו פרה שאפשר לחלוב עד זוב דם, אז חולבים.

לחנויות כבר יצאה גם גרסת הדי.וי.די של "כוכב נולד", עם השירים כפי שצולמו לתוכנית בתוספת קטעים מאחורי הקלעים, ובימים אלו כבר נמצאים המשתתפים בתוכנית בחזרות לקראת המופע שיעלה בסוכות. אם אפשר לחלוב וכל זה. סטמרי אומרת ל-ynet כי "כחברת תקליטים אנחנו לא מעורבים במופעים, אבל אם נחשוב שהם מניבים חומרים שראויים לתיעוד נעשה את זה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by