בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המזימה: התאבדות בהופעה חיה 
 
 
מערכת מיקסר

עיריית פלורידה מנעה מלהקת מטאל מקומית להוציא אל הפועל את תוכניתה להביא חולה סופני שיתאבד על הבמה. חברי הלהקה מסרבים לוותר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת העיר סנט פטרסבורג בפלורידה, החליטה אתמול פה אחד להוציא מחוץ לחוק התאבדויות פומביות לצרכים מסחריים - זאת לאחר שלהקת מטאל מקומית תכננה לארח על הבמה חולה סופני שיתאבד במהלך ההופעה.

להקת Hell on earth עוררה מהומה לא קטנה בארה"ב, כשהודיעה על כוונותיה המעניינות בתחילת השבוע. מטרת ההרכב היתה להעלות בכך את המודעות לנושא המתות החסד של חולים סופניים, אולם גורמים רשמיים בפלורידה חושדים כי לא רק הומניות מעורבת כאן.

"למרות שאני חושב שמדובר בתעלול יחצני, לא יכולנו לשבת בצד ולתת לדבר שכזה לקרות", מסביר חבר מועצת העיר ביל פוסטר. גורמים משפטיים בעירייה עומלים כעת על השגת צו משפטי שימנע מהלהקה להמשיך ולפרסם את כוונותיהם.

חבר הלהקה בילי טורטלו, אמר אתמול כי למרות הצעדים המשפטיים, בכוונתם של חבריו להוציא את כוונותיהם אל הפועל בסוף השבוע הקרוב במהלך הופעה פרטית, ואף לשדר את ההופעה ההיסטורית באתר הלהקה. בעליהם של שני אולמות שבהם התכוונו חברי הלהקה לבצע את מזימתם, כבר הודיעו שהם אינם מוכנים לארח אותם.

על פי טורטלו, ההופעה תתקיים בפני מבחר מצומצם של מעריצים שיוזמנו לאירוע, שייערך בתחומי העיר. עם זאת, הוא לא מגלה פרטים אודות זהותו של החולה הסופני והדרך שבה הוא מתכוון לבצע התאבדות. לדבריו, הוא אינו מודאג מההשלכות החוקיות של מעשיו, מפני שהעונש המירבי של עבירה על חוקי העיר הוא חודשיים בכלא וקנס של 500 דולר.

Hell on Earth ידועה ברחבי פלורידה בזכות הופעותיה הפרועות, שכוללות, בין השאר, האבקות בסירופ שוקולד וטחינת עכברושים חיים בבלנדר (כן, בטח).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by