בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד החינוך נגד נתן זך וס. יזהר 
 
 נפטרים מספרים מיותרים. באדיבות ליל הבדולח   
 
מערכת מיקסר

סגן שרת החינוך, צבי הנדל, זומם להוציא מתוכנית הלימודים את יצירותיהם של אנשי הרוח שעתרו לבג"ץ נגד מפקד חיל האוויר - "למען לא יורעלו ילדי ישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד החינוך יוצא במתקפה רבתי נגד כמה מבכירי הסופרים, המשוררים ואנשי הרוח בישראל. המטרה המוצהרת: הוצאת כתביהם של ס. יזהר, סמי מיכאל, עמוס קינן, נתן זך, רונית מטלון ויצחק לאור מתוכנית הלימודים של תלמידי המדינה.

סגן שר החינוך, צבי הנדל (האיחוד הלאומי), החל לבצע היום בדיקה מקיפה באגפי המשרד השונים, במטרה לאתר את כתביהם של אנשי הרוח ולגנוז אותם מתוכניות הלימודים בבתי הספר. הסיבה - אותם אנשי רוח עתרו לבג"צ בתביעה להורות על חקירה פלילית נגד מפקד חיל האוויר.

המדובר בעתירה משותפת של הסופרים והמשוררים יחד עם תנועת 'יש גבול', בדרישה לפתוח בחקירה פלילית, בעקבות ההתנקשות בבכיר החמאס, סלאח שחאדה, במהלכה נהרגו גם 14 פלסטינים, בהם תשעה ילדים.

העתירה הופנתה כנגד הפרקליט הצבאי הראשי והיועץ המשפטי לממשלה, שהחליטו שלא לפתוח בחקירה בנושא, וכן נגד מפקד חיל האוויר והרמטכ"ל. ynet מדווח כי לטענת העותרים, השתלשלות ההתנקשות וההחלטה לא לחקור אותה לאחריה, היא "ההפך הגמור משלטון החוק" ו"אכיפה בלתי שיוויונית".

בשל עזות המצח של אותם אנשי רוח שעתרו לבג"צ ודורשים בדיקת הריגתם של ילדים, החליט הנדל שמן הראוי להעניש, להוקיע ולגנוז את חומרי ההסתה של אותם יוצרים. לדבריו "מדובר באנשי רוח רעה שהוציאו עצמם מכלל ישראל, ולכן אסור להרעיל את ילדי ישראל מפרי עטם".

כזכור, במקום שבו גונזים ספרים יגנזו אח"כ גם בני אדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by