בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
היהודי החדש 
 
 
מורן שריר

מורן שריר מסכם עוד שבוע בווילה של פרוייקט Y, וקורא לכם להעיף את הדתי הפלרטטן שני ברזילי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
- "אהוד, מה הכותרת שלך הערב?"
- "ובכן אהרל'ה, קמילה שרמוטה"

הניפוי האמיתי הראשון בפרוייקט Y מגיע דווקא בשלב בו ההורמונים מאיימים להציף את הווילה ולהטביע את הפרוייקט כולו בתחום השלוש נקודות. עדכון, למי שעוד לא עלה על הספינה: קמילה שכבה עם אורן רוטמן, אורן רוטמן נדלק על דקלה, שעליה ניסו גם דניאל, שני ויוגב את המאמצים שלהם, אבל היא בחרה להתמסר לרוטמן. מאז הם מתחרמנים כל לילה ולא נותנים לאליענה לישון. אליענה מצידה עברה למיטה של יוגב ובזכותו זכינו לשמוע אותה נאנקת מעונג. צ'ינו ישן עם טוני, צפנת מתנשקת עם קמילה. תגידו לי שיש לכם משהו יותר טוב לעשות כל יום בעשר.

ההפקה הצביעה על ארבעה מועמדים להעפה על פי ציוני המורים. הארבעה הם לאה גידברג, ילדת האהבה הבכיינית; שני ברזילי, פסאודו-פריק ברסלב-שיק; טוני ימין, אשר לטענתה שכבה עם 60 גברים אבל בווילה בעיקר מכבסת ומבשלת; ויוגב ברזילי, גבר שבגברים. אין לדעת מה חשבו לעצמם כל הבוריסים והיורם לווינשטיינים אבל אם יוגב יעוף, יהיה זה תחילת הסוף. על אף חילוקי הדעות העזים שיש בינינו, על אף שמרנותו המופרזת לעיתים ועל אף העובדה המקוממת שמדי פעם הוא משתמש בביטוי הצבאי האיום "אנשים" ("אנשים, בואו רגע", "אנשים, תתחילו לנקות"), יוגב הוא האיש שלי בווילה. יש בו מספיק אחריות, אירוניה, וזלזול במין הנשי בשביל להחזיק מסך אצלי בבית וכשהוא יחד עם אליענה נוצר הזיווג הכי אטרקטיבי בבניין.

למי יש כוח לראות את אורן רוטמן הרכרוכי נמחץ תחת כובד משקלה של הצארינה קמילה, או של דקלה המתחסדת? את מי מעניינים חיי הפרישות שגזרו על עצמם צ'ינו וטוני שחיים באי של זוגיות מרוקאית קשת יום? יוגב ואליענה, חתיך וכוסית, שילוב של אחריות ופאן, יכולים לצאת מהווילה ישר להנחיה של תוכנית זוגית ב-Y בלילה, ואם הסילוק השרירותי של שגיב היהה יריה ברגל, אז הדחה של יוגב יכולה להיות כדור בראש.

האם אין אנשים מיותרים יותר בווילה? האם ליהי אזר לא יכולה לקחת את האג'נדה הדייקית שלה לערבי שירה לסבית ב'מינרווה'? ומה פיראס עושה כל היום? פיראס נראה לי ערבי ממש טוב אבל כנראה שהוא מעביר את הימים באמבטיה שם אין מצלמות, כי אחרת אין לי מושג איך הוא לא מצליח לגנוב פריים אחד לרפואה פֶר תוכנית.

וסיראק. סיראק הבוגדני מנהל כל היום שיחות עם כל דיירי הווילה אבל הוא רק מקשיב ולא מוסיף דבר משלו. בני השיחה מרוצים מההזדמנות לפרוק קצת ממה שיושב להם בבטן אבל שוכחים שהצל שיושב מולם מקשיב, סופג ולא מחסיר טיפה. אחר כך הוא משתמש באינפורמציה שהוא סופג בשביל לטפטף רעל, לסכסך ולהדיח, ועוד הוא מעז להטיף מוסר לדיירים בשפתו הארכאית. מה שכן, יש לו קצב משגע.

רשימת המועמדים להעפה מציבה רק אדם אחד שחייב ללכת נכון לרגע זה - שני. כל ערב מופיע על המסך גבר נאה בעל שיער ארוך, ראש חפוי ותחתונים קטנות אשר מתלטף בלילות עם עלמת חן. הוא חושף שתי שורות שיניים צחורות וטוען שהוא דתי. מישהו מאמין ללוקש הזה? אתם הייתם קונים ממנו אוטו משומש? על מי הוא חושב שהוא עובד, היהודי המודרני הזה. אני לא מבין את כל השיק הזה של יהדות אלטרנטיבית, מדובר באנשים מפונקים ונהנתנים שפוחדים ללכת לגיהנום במקרה והוא קיים. מה הלאה? יהודי שלא מאמין באלוהים? הגיע הזמן לתת לשרלטן הזה את הבעיטה, ולו רק בשביל להוכיח לו סופית שיש בעולם הזה שכר ועונש.

אולי הוא יבוא למסיבת סיום העונה עם קפוטה, וזה יוכיח שהוא למד מהתוכנית הזאת משהו. אם אתה דוס, תיראה כמו דוס, זה מה שאני אומר, אל תתחיל להתחרמן לי בלילות עם לאה גידברג. חוץ מזה, אם טוני תלך, לא יהיה מי שיבשל ויכבס; אם יוגב ילך, לא יהיה מי שיכריח את טוני לבשל ולכבס; ואם לאה תלך לא תהיה מי שתתגפף עם דניאל בשבועות הבאים (תרשמו, אמרתי) - ואז נאלץ לראות אותו מחרמן את עצמו מול הראי כי אחרי הכל, אהבה ראשונה לא שוכחים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by