בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
למה הלונג פייסי? 
 
 
מירי גריי

מירי גריי מגישה: אלגיה לדוסון קריק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בסך הכל, מזל גדול היה לדוסון. שש עונות משודרות, ופרק סיום כפול גרנדיוזי הם ללא ספק סימנים שמבשרים על שיבה טובה. ולא רק. תמונה של חמשת הקריקים מציצה מכל מדור טלוויזיה הגון, ספקולציות "פייסי או דוסון" דוחסות את האוויר, ריבים נרשמים בתור לבנק על זמזומים מטרידים של שיר הפתיחה של אחת פאולה קול. כבוד.

הרי ישנן מספיק משועממות השעה שש שעדיין ממתינות על הספה לסדרות אהובות (מישהו אמר "פליסטי"?), שנחטפו באמצע העונה השניה או השלישית, הוחלפו חיש ב"בובה פראית" או שכמותה, ומאז הן על תקן נעדרות.

ועכשיו זה בדוק. עדיין מתעוררים בבוקר שאחרי החצי השני של הפרק החותם את דוסון קריק (דוסונס קריק, יא משוגעים). בכל זאת, הדמעות על ג'ן כבר יבשו והבלבול גדול. אח שלך והחברים שלו מהצבא מדברים רגיל, אף אחד מהשכנים לא מעריץ את ספילברג, והמשולשים היחידים שאת מכירה שמתעסקים בהם כל כך הם שווי שוקיים או צלעות בספרים של בני גורן.

אחרי ששוטפים את הידיים מהדביקות של העונות האחרונות, ומפיצים את השמועה שנגמר הקורס החשוב שהיה בשלישי בערב, יש רק דבר אחד שנותר לעשות. הסטרול הישן והטוב דרך ממורי ליין.
אז נכון שאפשר היה לצפות שהפרק האחרון יביא אותה בסדרת פלשבקים נעימה ומדגדגת זכרונות, אבל הוא התעקש בעיקר לפרפר בסביבת החולי של בית החולים. על כן, דוסון קריק - היום שאחרי, באווירה חופשית סוף סוף מספויילרים ומדיונים כבדי ראש על הפרצוף הגמיש מדי של ג'ואי פוטר.

ההלוויה המשונה שנערכה לג'ן לינדלי במסעדה של פייסי. אפשר להישאר שם בינתיים. בלי להעליב את גרמס והכל, היה נחמד אם היו מזמנים לנו כל מיני שדים מהעבר. אבי מורגן, למשל, ביצ'ית מהליגה הראשונה, הייתה החברה הכי טובה של ג'ן עוד כשהיא רק למדה להגיד קייפסייד. אבי טבעה ליד המזח בעודה לוקחת שלוק אחרון מבקבוק שמפניה. לא יכול להיות זמן טוב יותר מזה להחזיר לג'ן על ההספד החם והלבבי שלה (היא תיארה אותה כבעלת אישיות רעילה על גבול הרדיואקטיבית).

ומה עם גרטשן ואנדי, האחיות של. אנדי הנוירוטית בטח מתכוננת למבחן בפירנצה או השד יודע איפה. גרטשן הנודיניקית, מפסידה את היציאה הפומבית של אחיה, דאגי מהארון, ונעדרת לגמרי כשחייו של אחיה הפישר פייסי, מקבלים גוון מאד לא יפה. בל נשכח את הנרי פרקר, צ'ארלי וסי ג'יי. הגברים בחייה של העלמה לינדלי, שאפילו לא טרחו עם "משתתפים בצערך" מינימלי.

עדיין בהלוויה. וברקע, שוב על פי המלצתי, סנפשוטס מחיי הקריק על מסך צדדי. הרי דוסון העילוי הקולנועי יכל היה לערוך סרט כזה ברגע. הנה הוא מגלה על הקשר בין ג'ואי לפייסי, הנה אנדי רוקחת אקסטה עם תרופות פסיכיאטריות, הנה מיץ', אבא של דוסון, מאבד את השליטה באוטו בגלל האגן דאז. צפו בג'ואי בתחרות יופי שרה "תהילה", ג'ק מקריא בכיתה שיר עם רמיזות הומוסקסואליות, פייסי בעיצומה של סערה, מנווט את הסירה שלו, "הטרו לאב", למקום שרק דוסון ידע להגיע אליו.

נגמר הסיור. לחתונה של ג'ואי ופייסי, מתחת לסולם בבית של הליריס, רק יואב ושרון מוזמנים. פרידה היא כבר לא אופציונלית. למרות שלוש העונות המיותרות מדי, למרות שג'ואי הייתה צריכה למות במקום ג'ן, למרות שדוסון נשאר תמיד רק עם הסרטים המטופשים שלו, זה את ואני לנצח.

אבל לא לפני שמשאירים מורשת. זה באדיבות הפסבדו-מילון האינטרנטי. עזבו את "קודאק מומנט" הלא שימושי. מעתה אימרו "רגע דוסון קריק" ("דוסונס קריק מומנט") = רגע אווילי, טיפשי וצ'יזי להחריד, שברקע שלו מתנגנת בלדת פופ גרועה. בקרוב השידורים החוזרים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by