בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוורצנגר מואשם בהטרדה מינית 
 
 
מערכת מיקסר

שש נשים שעבדו בעבר עם המועמד למשרת מושל קליפורניה טוענות כי הטריד אותן בהזדמנויות שונות. אחת המתלוננות: הוא לחש לי "האם מישהו הכניס לך לשון לישבן?"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שש נשים שפגשו בנסיבות שונות את ארנולד שוורצנגר במהלך שלושת העשורים האחרונים, טוענות שהפוליטיקאי המתחיל הטריד אותן מינית. בראיון ל"לוס אנג'לס טיימס" מתארות הנשים את מצוקתן כששוורצנגר תפס בשדיהן, או בישבנן. אחת הנשים מספרת שהוא ניסה להסיר את בגד הים שלה במעלית במלון, ואחרת סיפרה כי הוא משך אותה לחיקו ושאל אותה אם כבר בוצע בה אקט מיני מסויים. לפי דבריהן, הארוע האחרון ארע בשנת 2000.

"האם הוא אנס אותי? לא", אמרה מתלוננת שתארה מקרה מ-1980 בו שוורצנגר נגע בחזה שלה, "האם הוא השפיל אותי? אתה יכול להיות בטוח שכן".

ארבע מתוך ששת הנשים סיפרו את סיפורן בתנאי שלא יחשפו. שלוש עובדות בהוליווד והן חוששת לסכן את הקריירה שלהן. המתלוננת הרביעית חוששת מהשפלה פומבית. בכל המקרים מספרים מכרים של הנשים שהמתלוננות סיפרו להם על התקריות הרבה לפני ששוורצנגר הודיע על כוונתו לרוץ למשרת מושל קליפורניה. אף אחת מהנשים לא הגישה תלונה במשטרה.

מתלוננת אחת סיפרה שבעת שעבדה עמו על הסט של "שליחות קטלנית 2", צעק לה שוורצנגר "בואי הנה שדה סקסית!", משך אותה אליו ולחש באוזנה "האם מישהו הכניס לך לשון לישבן?". "לא ידעתי איך להגיב", סיפרה האשה, "אני זוכרת שהסתכלתי סביבי וראיתי ים של פרצופים מחייכים. הייתי לבד. הגברים שישבו ליד שוורצנגר תמכו בו לגמרי. אף אחד לא אמר לו לעזוב אותי".

עשרות מרואיינים מספרים כי האווירה על הסט של סרטיו של שוורצנגר הייתה לעתים קרובה פרועה, וולגרית ומטרידה מינית, לרוב בהנהגת השרירן. אחרים מתארים אותו כ"שנון וכריזמטי". בראיון שנתן ב-1971 למגזין מבית פלייבוי, סיפר שוורצנגר על פעם בה הוא ושרירנים נוספים קיימו יחסי מין עם מעריצה אחת. "לקחנו אותה למעלה וכולם קפצו עליה", התרברב ארני, שסיפר גם על חיבתו הרבה לנערות ליווי כנער צעיר.

שון ולש, דובר מטעם מטהו של ארנולד, אומר כי המועמד לא היה מעורב בהתנהגות לא הולמת כלפי נשים. לטענתו, כל ההאשמות הן פרי מתקפה פוליטית על שוורצנגר. "אנחנו מאמינים שדמוקרטים ואחרים מנסים להשתמש בזה כדי לפגוע בקמפיין", אומר וולש, "אנחנו חושבים שהעיתוי של כל זה בא למנוע מאדם חרוץ, ישר וטוב לרוץ למשרה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by