בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האם פאף דאדי רצח את טופאק? 
 
 
מערכת מיקסר

נשיא "בד בוי אנטרטיינמנט" לשעבר, קירק בורוז, תובע את פי דידי וחושף שורה של האשמות קשות, בראשן מעורבותו של הראפר ברצח טופאק

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קירק בורוז, הנשיא לשעבר של "בד בוי אנטרטיינמנט", תובע 25 מיליון דולר מפי.די.די, הידוע בכינויו שון "פאף דאדי" קומבס.

בתביעה קושר בורוז בין קומבס לבין מותו של ג'ואי "ביג ג'ק" חסן, שומר הראש של שוג נייט ומותו של הראפר טופאק שאקור. בעדותו מאשים בורוז את קומבס בכך שהקים את "בד בוי" כדי להשיג "כוח, הכרה, תהילה והצלחה כלכלית דרך איומי רצח, מהומות וסחיטה".

הקולגה הקרובה של קומבס, אנתוני וולף ג'ונס, זוהה על ידי סגן השריף כיורה בחסן, אולם אותו סגן השריף נרצח. ג'ונס, הראפר הצעיר שיין וקומבס היו הנאשמים בפרשת היריות במועדון ניו יורקי ב-99. ג'ונס וקומבס זוכו מכל האשמות בעת ששיין נכנס לכלא לעשר שנים.

אך המעניינת בין טענותיו של בורוז היא שהוא חושד ב"בד בוי אנטרטיינמנט" כמי ששכרו את הרוצח של טופאק שאקור ב-1996. התביעה מאשימה את קומבס גם בהתפרצות למשרדו של בורוז על מנת לאיים עליו באלת בייסבול כדי שיחתום על העברת עשרים וחמישה האחוזים שלו ב"בד בוי אנטרנטיינמנט" לידי קומבס.

בורוז מספר שקומבס התנצל לאחר מכן והבטיח להחזיר את האחוזים, אולם מעולם לא עשה כן. כמו כן האשים אותו קומבס בעובדה שמארי ג'יי בלייג' פיטרה אותו. בורוז מספר גם שקומבס איים ותקף את המוסיקאי ג'ון בנטלי בעזרת בריונים.

תגובתו של עורך הדין של פי.דידי: "זו אחת ממגוון תביעות חסרות כל שחר שקומבס וסופארסטארים אחרים כמוהו צריכים להתמודד איתם על בסיס יומיומי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by