בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוורצנגר מושל קליפורניה 
 
 שמחה גדולה בקרב מהגרים אמריקניים באשר הם   
 
מערכת מיקסר

כבר לפני סגירת הקלפיות נאלצו יריביו הפוליטיים של שוורצנגר להודות בתבוסה, ארני בתגובה לניצחון הגדול: "הגעתי בלי כלום וקיבלתי הכל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"הגעתי לכאן בלי כלום וקליפורניה נתנה לי הכל", התרגש המושל החדש של קליפורניה, ארנולד שוורצנגר במסיבת הנצחון שלו. "היום נתתם לי את המתנה הגדולה ביותר, נתתם לי את האמון שלכם".

כבר כמה שעות לפני סגירת הקלפיות, נאלצו תומכיו של המועמד הדמוקרטי דיוויס להודות כי הפסידו, אולם הפרוצדורה הרשמית של אימות הנתונים לא תאפשר לשרירן האוסטרי להתחיל למשול עד ה-15 בנובמבר.

על אף ההאשמות בהטרדה מינית, השמועות על נטיות נאציונל סוציאליסטיות וחוסר הניסיון הפוליטי, נבחר אתמול שוורצנגר למשרת מושל קליפורניה. המדינה אליה הגיע לפני 30 שנה ורק 20 דולר בכיסו.

סיכוייו של שוורצנגר נראו מבטיחים מאז הביס את דיוויס בעימות עת הבטיח הקלות במיסים ואת הפיכתה של קליפורניה למדינה מזמינה יותר לעסקים (הפרטה).

"אני חושב שהמודל שלו הוא ג'סי ונטורה, מישהו שפורץ למשרה בעזרת שימוש אינטנסיבי במילה שינוי, מושל קדנציה אחת ונעלם מתוך תסכול טהור", אומר הפרשן הפוליטי דיוויד שכטר מאוניברסיטת קליפורניה.

שוורצנגר חגג את הנצחון בבית מלון, מוקף במשפחה של אשתו, משפחת קנדי, המשפחה הדמוקרטית המפורסמת ביותר בעולם. "יש לנו עוד הרבה דברים לעשות - זאת רק תחילת הדרך. האם נבנה יחד מדינה או נלחם ביננו לבין עצמנו, ניצור פער גדול עוד יותר ונאכזב את אנשי קליפורניה?" ספק שאל ספק המהם לעצמו שוורצנגר. "התשובה פשוטה, כדי שהאנשים ינצחו, הפוליטיקה צריכה להפסיד".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by