בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחר במינרווה! 
 
 
עידית גיל-אשל

44% מהצופים הנבונים של "פרוייקט Y" החליטו להעיף את ליהי מהווילה. טוני ושני שוב בין המועמדים להדחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ליהי אזר, בת 21 מנווה ירק, היא המועמדת השלישית שהודחה מהווילה של "פרוייקט Y". ליהי זכתה ב-44% מקולות הצופים, שהחליטו שלא מעניין אותם לראות עוד את מעלליה המועטים בפרוייקט.

המועמדים הנוכחיים להדחה מהפרוייקט הם טוני (שוב!), שני (בפעם השלישית, לעזאזל!), אורן ופירס, שאמנם זוכה להערכה גבוה מהמורים שלו, אבל איחר לשיעור תנועה השבוע, וקיבל ציון 0. אנחנו, אגב, ממליצים לכם להדיח את טוני ("מי עושה כלים?") ימין.
 

***

השבוע התוודתה ליהי בפני סירק שהיא לא מרגישה שייכת, ושיש לה לא מעט שונאים בווילה. לאה, נערת הפרחים המעט מיותרת שהודחה בהזדמנות הראשונה על ידי הצופים, היתה היחידה שמצאה עם ליהי שפה משותפת, ומאז לכתה, הלסבית מרגישה קצת בודדה. השבוע התוודיתי בפני מורן שריר שליהי אזר מעצבנת אותי, וחייבים להדיח אותה מהווילה.

שני, המסורתי-דתי בעל מחלפות השיער השמשוניות, השתפר מאוד מאז השבוע שעבר, אז קראנו מעל במה זאת להיפטר ממנו, ומהר. מאז זרמו קצת מים בכיור של טוני, ושני נתן עבודה יפה מאוד בדואט שלו עם צפנת, הראה שיש עליו קצת שארם ונראה שאין שום סיבה הגיונית לרצות כרגע בהדחתו. בנוסף, מעניין יהיה לראות איך יתפתח הקשר שלו עם צפנת, שכזכור מתוחזקת בחבר.

טוני, שסיפרה השבוע לכתבת "פנאי פלוס" שהשתתפה בעבר בתחרות "נסיך ונסיכת בת-ים" (והפסידה) והמוקדמות של תחרות מלכת היופי (ולא התקבלה כי לא היתה גבוהה מספיק), לא היתה ראויה להזדמנות נוספת לולא ההשתחלות היפה שלה לקשר הבריא והמפורגן ביותר בווילה, עם צ'ינו אלמיזרק. הזוג החם הזה שווה, לדעת רבים מהפרשנים ואני בראשם, לפחות שבוע נוסף של אור זרקורים.

קמילה, שהספיקה לעבור אצל צ'ינו, אורן והלשון של צפנת, אמנם עולה בגדול על העצבים, אבל נראה שעוד לא סיימה את תפקידה בחיינו. צפנת, מנגד, היא הבחורה החמודה ביותר בווילה, אבל יש מעט פרשנים שטוענים שזה מה שיעמוד לה לרועץ במאבקי ההשרדות שלה. אני ממליצה לה להכניס טוב טוב לראש את מוסר ההשכל שהרביץ יוגב באורן לפני כמה ימים: רק אימוץ טקטיקה מסודרת תשאיר אותך בתמונה. זה ג'ונגל שם בפנים, חביבתי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by