בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גווינית' מאסה בעולם הקולנוע 
 
 פאלטרו ב`סילביה`. משמעות חדשה (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

פאלטרו אומרת שהיא איבדה את התשוקה שלה למשחק. עולם הסלבריטאות השאיר לה "טעם מר בפה". הסרט החדש שלה שינה הכל, כמובן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוליווד בטלטלה. כמעט. גווינית' פאלטרו יוצאת בהצהרה לפיה היא מאסה בכל עולם הזוהר ההוליוודי. כוכבת "אמה", "שייקספיר מאוהב" ו"משפחת טננבאום" אומרת כי היא איבדה את הדרייב להמשיך ולשחק.

האקסית של בן אפלק ובראד פיט, והנוכחית של סולן קולדפליי, כריס מרטין, מספרת כי "את העשור האחרון שלי, שנות העשרים לחיי, העברתי בעבודה ועבודה ועבודה. אני אפילו לא יודעת כמה סרטים עשיתי, אני חושבת שמדובר בכ-30 סרטים בעשר שנים. איבדתי את התשוקה לעשות את זה ואת הסיבה".

"אז לקחתי שנה חופש כשהייתי בת 29 והבנתי שאיבדתי את השמחה. אני מאמינה גם שכל עולם הסלבריטאות השאיר לי טעם רע בפה כל הזמן".

למרות שנראה כי מדובר בהצהרת כוונות מרעישה לגבי תוכנית פנסיה מוקדמת, אפשר להרגע. כי פאלטרו מצהירה שהיא באק טו ביזנס בזכות הסרט החדש, סילביה, ומות אביה לפני כשנה.

"פתאום הבנתי שאני רוצה לעשות דברים ששווים את הזמן", היא אומרת, ומציגה באור מעניין את סרטיה הקודמים. "כולנו מתים וצריך לעשות משהו עם החיים ולהפוך אותם לשווים משהו".

ואותו משהו הוא, מן הסתם, הסרט החדש בכיכובה שבימים אלו היא שוקדת על יחסי הציבור שלו. "החלטתי לעשות פחות סרטים, אבל עם הרבה יותר אתגר. המשחק בסילביה שינה את חיי. זה היה תפקיד קשה ומחייב ומאתגר, והרגשתי שאני מקבלת המון ממנו. המון כוחות ומשמעות".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by