בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף עידן הקוטנר 
 
 צילום: יוסי זליגר   
 
מערכת מיקסר

אחרי כ-30 שנה בגלי צה"ל מועזב שדר הדגל של התחנה. הסיבה: תפקידו כעורך ערוץ 24

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יואב קוטנר, מדמויות המפתח בעולם המוסיקה הישראלית ואחד משדרי הדגל של גלי צה"ל ב-30 השנים האחרונות, ייאלץ לעזוב את התחנה הצבאית כבר בימים הקרובים.

סיבת העזיבה היא תפקידו של קוטנר כעורך הראשי של ערוץ המוסיקה "24", שפעילותו הולכת ומתרחבת.

קוטנר הוא אחת הדמויות המזוהות ביותר עם גלי צה"ל ונחשב לאחד המומחים בגדולים בכל הקשור למוסיקה ישראלית. הוא שותף בהקמת אנציקלופדיית המוסיקה הישראלית, "מומה", וזכה לתשבוחות רבות על פועלו במהלך השנים.

קוטנר אחראי על שתי סדרות בגלי צה"ל שהפכו לדוגמא למוצרי איכות רדיופוניים: 'מסע הקסם המסתורי' שעסקה בהיסטוריה של להקת הביטלס וכללה 60 שעות שעסקו בכל היבט אפשרי של הלהקה ו'למרות הכל -סיפורו של הרוק הישראלי', שהביאה הקלטות נדירות וראיונות עם רוקיסטים, ניתוחים של תופעות מוסיקליות, חברתיות ופוליטיות, ובחינת עולם המוסיקה הישראלי.

"אני נמצא כרגע בחופשה ובודק את המשך דרכי בתחנה", אמר קוטנר, למעריב. "התחנה הזו היא הבית שלי מאז גיל 20. בכל הדברים שעשיתי בחיי, התחנה היתה הבסיס שלי".

מפקד גלי צה"ל, אבי בניהו אמר כי "יואב קוטנר הוא נכס לגלי-צה"ל ונכס למוסיקה הישראלית. נושא קוטנר טרם סוכם. הובהר לו לפני זמן רב כי יהיה עליו לבחור בין מינויו לתפקיד עורך ראשי בערוץ המוסיקה - שהינו תפקיד מחייב בערוץ טלוויזיה המשדר במשך 24 שעות ביממה - לבין המשך תפקידו כאזרח עובד צה"ל במשרה מלאה. קוטנר, כידוע, מונה לתפקידו בערוץ המוסיקה והמשך העסקתו בגלי צה"ל נמצא כרגע בבדיקה. בכל תרחיש, אין לי ספק כי גלי-צה"ל תישאר ביתו של יואב קוטנר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by