בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אירועי אוקטובר 
 
 
מורן שריר

מורן שריר חושב שאם פיראס הערבי יעוף מהווילה של פרוייקט Y, יש פה עילה לוועדת חקירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"תחזור לאפריקה יבן זונה
סירק תפסיק להתנסות ולשחק אותה כושי חכם. תבין רק משהו. אתה מייצג את העדה האתיופית בתוכנית. לא באמת בחרו בך כי אתה טוב אלא כי אתה אתיופי ורוצים להראות שגם לכם נותנים הזדמנות. הנה שים לב שגם רוסי וערבי הם חלק מהחבר'ה שבוילה. אז תרד תרד מהר מהעץ שטיפסת עליו ותחזור למחילה שלך".


את דברי הבלע הקשים האלה כתב גולש אלמוני בפורום השוקק שבאתר הבית של פרוייקט Y. אלו מילים חמורות של אדם גזען, מילים שקשה לשמוע בישראל 2003. אבל עדיין, מה גרם לאותו גזען מתלהם לנתב את שנאתו דווקא אל סיראק מ. סבהט ולא אל מייצגי עדות אחרים, כמו פיראס הערבי או קמילה הרוסיה?

התשובה נמצאת כנראה בשיחות האישיות שמנהלים אנשי הווילה מדי יום עם סיראק המדובב שאין לו מה לתרום לתוכנית כדמות עצמאית בעלת נפח, ופשוט עובר בין דייר דייר ומתחקר אותם. הם מוציאים קיטור, ואילו הוא אוגר אינפורמציה ומשחרר אותה כשהוא רואה לנכון. מה היה דחוף לו לשאול את קמילה אם היא תשמח כשדקלה תעוף? מה היה דחוף לו לברר יחסי דניאל-קמילה לאן? סיראק, הנחש-מתחת-לקש, מסכסך ומטפטף ארס בין דיירי הווילה והכל במסווה של מעין מגשר נייטרלי, נטול מודעות וציניות הדובר עברית של אולפן עולים.

השטיק הזה מהלך כנראה קסם גם על צוות המורים, שאף אחד מהם לא העלה בדעתו להעמיד את סיראק בפני הדחה. כנראה שמורים כמו יורם לוינשטיין הולכים שבי אחרי מיתוסים אודות הגבר השחור, ולא מנסים להכשיל אותו כדי להוציא אחת ולתמיד את הדיבוק מהווילה (הייתי מציע מבחן חניה ברוורס).

ארבעת המועמדים להעפה השבוע הם טוני ושני (הנצחיים), אורן רוטמן ופיראס. קשה לי לומר זאת, אבל נראה שפיראס ימצא את עצמו כבר מחר בטרמפיאדה (בהצלחה). למרות שלא ראיתי הרבה ממנו, למדתי לחבב את הבחור השקט והעדין הזה. לפרקים נגע ללב הקשר בינו לבין שני ויוגב, שכיהודי-דתי וקצין במיל. הם, על הנייר, הפכים שלו.

פיראס נפל למלכודת הפרווה. כגבר נאמן בזוגיות מאושרת, הוא התקשה להרגיש חופשי באווירת הזימה של הווילה, ואיבד פוקוס לטובת האוהבים הצעירים. בלי נשיקה לסבית, מופע סטריפטיז או ריב מתוקשר, קשה לתפוס פוקוס בבית הזה, וכך נותר האיש העדין והנאמן מחוץ לפריים. פיראס, שבתוכניות מסויימות לא נצפה כלל, כנראה ייאלץ להטרנספר מהווילה.

זה לא אומר שיש צדק בפרוייקט. לו היה אלוהים בשמיים היה אורן אורז את שלל הגופיות שלו ועף חזרה לחור ממנו הגיע. מתעלומות העולם החדש היא כיצד הגיע אותו גבעול נבול ומתרפס ועשה שמות בבנות הווילה. חנופה נפסדת וזהות מינית מעורערת הביאו אותו עד הלום, והוא מוזמן להיעלם מחיי ביחד עם חברתו, כרוב הניצנים. הכרוב והכרובית האלה מדגמנים זוגיות יוצאת מן הכלל בהתחשב בעובדה שדקלה לא ממש יודעת מה זה גבר ואילו אורן כן. בינתיים הם מחזיקים אחד את השניה ויוצרים מעין מרכז כוח חסין אש בתוך הווילה, אבל ברגע שאחד מהם יעוף, השני יהיה חשוף כטרף קל לעופות הנותרים.

אם דקלה תעוף ראשונה, זה יהיה פחות נורא, כי אורן יתאקלם מהר בזרועותיה של קמילה; אבל אם אורן יעוף ודקלה תשרוד, היא תישאר הרבה יותר לבד ממה שהיא חושבת. אין לה חברים בווילה, כולם מתעבים אותה על התנהגותה המתחסדת והמתנשאת ואת הכתף הקרה ביותר היא תקבל מחברתה לשעבר אליענה, הדג הקר בעלת פני הדג (מעין אחיינית של נמו).

מי שקיפצה אל ראש רשימת הפייבוריטיות השבוע היא קמילה, שמלבד מופע סטריפטיז בעירום חלקי, גילתה חוש הומור ("פיראס יא שהיד, לך תאכל שווארמה"), אחריות (הלשינה שאורן שכב איתה) והרבה כורכום (שכבה עם דניאל, התנשקה עם שני). כנראה שאני בעיקר מחבב אותה בגלל שהיא האשה האחרת, הצלע השלישית, הפם-פטאלית, במערכת היחסים הטבעונית בין אורן לדיקלה. כל עוד צילה מרחף מעל גבי ודבי שלנו, יהיה שם כורכום. וטוני היא לא השרמוטה היחידה שיודעת לבשל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by