בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביונסה: יש לי אישור מאלוהים להתלבש כמו שרמוטה 
 
 
מערכת מיקסר

אבל להתנשק עם בנות הוא לא מרשה לה. חוצמזה היא מאמינה שהיא מתנהגת כמו ליידי, ובטוחה שאלוהים משתגע על אנשים שחוגגים עם הגוף שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכבת הפופ האמריקנית ביונסה מגלה כי יש לה אישור מיוחד להסתובב בבגדי השרמוטה בהם היא עשתה לעצמה קריירה.

הנוצריה האדוקה התראיינה לעיתון הבריטי המהימן "סאן", והביאה אותה ביציאה הזויה במיוחד, לפיה יש לה אישור מאלוהים ללבוש בגדים סקסיים במיוחד ואפילו להתערטל על הבמה, אולם הגבול עובר בנשיקה לסבית סוערת. ביונסה מבהירה כי לכנסיה ממש אין בעיה עם אופן ההתנהגות שלה על הבמה. הבעיה מגיעה בדמות נשיקה לוהטת כגון זו שהפגינו בריטני ומדונה.

"יש לי סטנדרטים" היא אומרת, "יש דברים שלא אעשה". היא מבהירה כי עם כל הענטוזים על הבמה היא עדיין מחשיבה את עצמה כליידי. "אני לא מרגישה שאני עושה משהו גס".

בראיון הבלעדי, שנערך לקידום סיבוב ההופעות שלה בבריטניה, ממשיכה ביונסה ומפרטת את קשריה עם בורא עולם. "אולי לאנשים כאן יש משמעות אחרת למושג גס, אבל אני לא בלתי מכובדת, מלוכלכת או מרושעת. מדובר בבידור ואני מאמינה שאלוהים בסדר עם זה. אני באמת מאמינה שהוא רוצה שאנשים יחגגו עם הגוף שלהם, כל עוד הם לא מתפשרים עם הנצרות".

ביונסה מבהירה עוד כי לא ג'יי זי, אלא דווקא הקב"ה הוא הוא האדם המרכזי בחיי, והיא לא תעשה דבר לפגוע בו. "אנשים אומרים שזו צביעות ללבוש בגדים סקסיים ולשיר על אלוהים, אבל זה כלל לא כך. יש לי יחסים אישיים עם אלוהים ואני לא רואה כל בעיה עם מה שאני לובשת או איך שאני רוקדת על הבמה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by