בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלום לך, טמבל 
 
 אורן רוטמן. קישתא   
 
עידית גיל-אשל

עידית גיל-אשל עם תמונת המצב המעודכנת של הנעשה בווילה של פרוייקט Y, רגע לפני עוד הדחה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא הרבה נותר לנו. הקיץ מתפוגג לאיטו, רודריגו נעלם כלא היה, נינט מימשה את אופציות התהילה לתוספות באזור המותניים, ואבא של יואב – אינג' יחיאל שוורד - הפך לפריט חובה בכל פתיחה. לא הרבה נותר לנו חוץ מהווילה של קמילה וצ'ינו, והיום גם זה בסכנה: עוד לפני המסיבה של דריק קארטר, עלול פיראס למצוא את עצמו אורז את גרדרובת החולצות הצמודות והמדליקות שלו ונוסע הביתה, ליפו.

מלבד פיראס מועמדים שלושה מתמודדים אחרים להדחה - טוני, שני ואורן רוטמן - ובפעם הראשונה, אין לנו באמת דרך לנחש את מי בחר הקהל להשאיר, ואת מי לא.

בקרב דרי הווילה עצמם, ובמיוחד צ'ינו וקמילה, שוררת תמימות דעים מעניינת סביב זהותו של המודח הנוכחי. התיאוריה שלהם אומרת שהקהל בבית לא יעיף שוב בחורה, בפעם השלישית ברציפות (אחרי לאה וליהי), ובקרב אחד על אחד בין אורן ושני, הם בועטים באורן. את פיראס הם משאירים בטבעיות מחוץ למשוואה, טבעיות שבמבט מפוכח מבחוץ נראית נאיווית באורח נפשע כמעט.

עד כה הדיח הקהל את מי שלא התבלטו, ודשדשו בשוליים הסהרוריים של הבריכה הקצרה. ליהי, כמו לאה לפניה, לא תרמה בשום צורה נראית לעין למרקם החיים בווילה, ולכאורה, עבור הצופה הסביר, לא ממש היתה שם. גם פיראס, למרות שככל הנראה עושה חיל בגבולות המתחם וכמה מחבריו הטובים ביותר הם קצינים במיל', לא הצליח עד היומיים האחרונים לצבור מספיק שעות מצלמה שישרדו את העריכה האכזרית של האנשים עם האצבע על האוויד.

לכן, אני חוששת - וחושש בלב כבד גם מורן שריר - שפיראס נמצא בסכנה מוחשית. הוסיפו לכך את הפיגוע בעזה והסכם ז'נווה שנחתם השבוע, ותקבלו מתכון הרסני עבור ערבי מצוייד בחברה שלא בזין שלו להשתתף בכל משחקי החברה של השפנפנים החרמנים שמסביבו.

לא נותר לנו אלא לקוות שקמילה (החמודה) צודקת, והקהל הוא אכן טיפש - אבל לא מספיק טיפש בשביל להדיח את פיראס. על פי הניתוח של מלכת הווילה הנוכחית, יש בהחלט מצב שהקהל בבית לא יתחשב בזוגיות הטבעונית של דקלה ואורן, ובאותו אחד על אחד קריטי מול שני - הדתי היפה של יורם לווינשטיין, דווקא רוטמן יהיה הקורבן, וטוני תישאר כדי לעשות את הכלים של צ'ינו.

זאת תמונת המצב, נכון לרגע זה. בעשר וחצי בערב נהיה כולנו חכמים עד הסוף. לא לפספס, חס וחלילה.
_________________________
פרוייקט Y, עשר בערב, YTV
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by