בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מישהו הזיז את התחת שלו 
 
 רובין שארמה עם שמעון פרס וחבר   
 
מערכת מיקסר

הסופר האמריקאי רובין שארמה, מחבר להיט הניו-אייג' "הנזיר שמכר את הפרארי שלו", יגיע לחתום על ספריו בקניון איילון כדי להרעיף קצת מהטוב גם על הלוונטינים קשי היום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סופר הניו-אייג' הפופולרי, רובין שארמה, יגיע לקניון איילון כדי לחתום על ספרו החדש, "מי יבכה כשתמות?", ולשוחח עם קהל מאמיניו.

שארמה (המכונה 'שווארמה'), שחיבר את הלהיטים הענקיים "הנזיר שמכר את הפרארי שלו" ו"חכמת המנהיגות", מככב בראש רשימת רבי המכר כבר מספר שנים, מאז שהחליט לנטוש את עריכת הדין ולהעביר תורות מזרחיות בצורה קלה לעיכול וזמינה.

"הנזיר שמכר את הפרארי שלו" מספר את סיפורו של עו"ד מצליח, שותה והולל, שמתמוטט באמצע משפט ומחליט לנסוע להימאלייה. העו"ד מגיע לכפר חכמים, שמרעיפים עליו מהידע הקדוש בתנאי שיפיץ אותו לאנשי המערב הנבובים.

שארמה עצמו מפיץ את תורתו בכל דרך אפשרית, מספריו ועד פרוספקטים, קלטות וידיאו, אודיו והרצאות. תורתו של שארמה, שמוצעת חינם גם באתרו ב-200 שלבים פשוטים, מתפרשת אל כל תחומי החיים. "תמיד תענה לטלפון כשקולך מלא התלהבות, הראה הערכה למתקשרים אלייך", הוא מדגים. "נימוסי טלפון טובים הם הכרחיים. כדי להראות סמכות בטלפון, תעמוד. זה יכניס ביטחון עצמי לדברייך".

שארמה רב השארם, שהספר האהוב עליו הוא "האלכימאי", מתעתד לסעוד במהלך ביקורו עם הצוות הבכיר של המו"ל הישראלי, הוצאת כתר, באחת ממסעדות היוקרה התל-אביב. לתשומת לבכם.

רובין שארמה יחתום על ספריו בקניון איילון, ב-27/10 ב-16:00
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by