בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מי עושה כלים? 
 
 
מערכת מיקסר

פרוייקט Y: טוני ימין לא שרדה את השבוע השלישי של מועמדות להדחה, ואמרה שלום לווילה. דניאל וצ'ינו מועמדים להדחה בשבוע הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שבועיים של חסד, בהן ניצלה טוני ימין - הנשמה של הווילה - מהדחה מוקדמת, הכתה בה בחירת הצופים בבית בפעם השלישית, והיא הודחה מהפרוייקט הכי חשוב בארץ.

טוני, 23 מכפ"ס, נודעה בקרב תושבי הווילה כטובת לב ואיכפתית, שדאגה לכל מחסורם, ולמחסוריו של צ'ינו בעיקר, שאף הבטיח השבוע לסיראק שאם הבחורה שלו עוזבת, הוא הולך לעזור לה באריזות, וכמו שניסח זאת האתיופי בזהירות, מקיים איתה יחסי-מין זריזים. זה, על פי מה שראינו, דווקא לא קרה, אבל את מקומו של המשגל החליף טקס פגאני למראה, במסגרתו הקיפו אותה הדיירים הנותרים, והרעיפו עליה נשיקות כאילו היתה האסטרונאוטית הציונית הראשונה על המאדים.

רק בשבוע שעבר הופיעה על השער של "פנאי פלוס", שבועון הידוע כהורס קריירות לא קטן. בפרק האחרון שהשאירה אחריה ביומן הרשת שלה, המתוארך מה-13 באוקטובר, כתבה טוני לצופים: "תשאירו אותי איתכם כי אני הולכת להיות טוני מונטנה המנחה הבאה של YTV...איך הייתי מתה להיות עכשיו באילת...". מי היה מאמין שרק שלושה ימים מאוחר יותר היא תלך מאיתנו לבלי שוב.

ההפתעה האמיתית של תוכנית היום, ונושא השיחה החם של השבוע הקרוב, הוא הצבתו של צ'ינו ברשימת המועמדים להדחה, יחד עם הרוסי החדש, דניאל גן-אל. מכיוון שצ'ינו הוא סימן ההיכר של הווילה ואייקון חברתי חשוב, נראה שהפעם אין ממש שאלה, והאוהד מספר אחת של ציפי שביט בווילה יגיד לנו שלום כבר ביום חמישי הבא. אבל היי, לפחות הוא הספיק לעשות את קמילה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by