בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פאמלה אנדרסון מחרימה את KFC 
 
 מתוך הקמפיין החדש של פאמלה ו-PETA   
 
מערכת מיקסר

הכוכבת הקנדית יוצאת במכתב גלוי נגד רשת המסעדות "קנטאקי פרייד צ'יקן"; דורשת להחרים את הרשת עד שיפסיקו להתעלל בתרנגולות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
פאמלה אנדרסון במתקפה חריפה נגד רשת המזון המהיר האמריקאית "קנטאקי פרייד צ'יקן". בפאקס חתום שמיענה כוכבת "משמר המפרץ" לשעבר לראשי רשת המסעדות KFC, ומתפרסם באתר של PETA (אגודה למניעת התעללות בבעלי חיים), כותבת אנדרסון שהזדעזעה לשמוע מחבריה אוהבי החיות כי אנשי "קנטאקי פרייד צ'יקן" אינם נוקטים בצעדים בסיסיים כדי להקל על סבלם של מליוני הכופות הנשחטים על ידם, וקוראת להחרים את הרשת. "אם אנשים היו יודעים איך אתם נוהגים בעופות שלכם, הם לעולם לא היו נוגעים עוד בפולקע", כתבה.

"KFC מענה עופות ומעמידה פנים שאינה עושה כל רע. אנחנו במאה ה-21, והתקדמנו מספיק כדי להתנגד לאכזריות וחוסר הצדק בעולם, בין אם אלה מופנים לחיות ובין אם לבני אדם".

"אני מבקשת שתנחו את ספקי העופות שלכם להפסיק להרביע ולסמם חיות תוך כדי גרימת מומים בלתי הפיכים, ותחייבו אותם לאמץ את ההנחיות עליהן ממליצה PETA לשיפור איכות חייהן של העופות".

פאם ממשיכה ומסבירה כי מה ש-KFC גורמת ל-750 מיליון עופות מדי שנה אינו מתקבל על הדעת. "אכזריות היא אכזריות, ו-KFC אכזרית באקסטרים. אני קוראת להחרים את KFC עד שחברי ב-PETA יבואו ויגידו לי שתיקנתם את דרכיכם הנלוזות", סיכמה.

אנדרסון עומדת במרכז הקמפיין החדש של PETA נגד התנהלותה של רשת המסעדות. במסגרת הקמפיין דורשים אנשי האגודה, בין השאר, להחליף את השחיטה והשוק החשמלי בהם נעשה שימוש כיום, בהמתה בעזרת גז, שיטה שמסיבה פחות סבל לעופות; להתקין מצלמות פיקוח במשחטות; להעניק לעופות מרחב מחיה גדול יותר במכלאות; ולהפסיק את הפיטום והסימום של התרנגולות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by