בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מצעד הגאווה העולמי הבא ייערך בירושלים 
 
 
מערכת מיקסר

הבית הפתוח בבירה הצליח לשכנע את גאיי כל העולם לערוך את המצעד הבינלאומי הבא בירושלים, בשנת 2005

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ירושלים, בירת ישראל, נבחרה לארח את מצעד הגאווה העולמי הבא, שיתקיים ב-2005. ההחלטה התקבלה על ידי ארגון ההומואים העולמי אינטרפרייד, ועברה בהצבעה שניה, לאחר שנפסלה ההצבעה הראשונה. האחריות הכספית, ההפקתית והתקציבית היא של הבית הפתוח בירושלים, שגם יזם ושכנע את הארגון לקיים את הארוע בארץ.

ליאור מנטשר מאגודת ההומואים והלסביות, מביע תקווה שעיריית ירושלים ומשרד התיירות יבינו את הפוטנציאל שיש להם בידיים: "לסידני יש את ה"מארדי גרא" שמביאה לה מאות אלפי תיירים בשנה. אפילו כלכלית זה משתלם לכולם".

"אבל", ממהר מנטשר להזכיר מציאות עגומה, "כרגע ישראל נתפסת בעולם כמקום בו שוטרים מרביצים להומואים. אף הומו לא יבוא למקום שזה המוניטין שלו. אנשים רוצים לבוא למקומות ליברליים, נאורים. כמובן שהכל תלוי גם במצב הבטחוני, ברגיעה".

"ב-2002 הייתה תמיכה של משרד התיירות. ב-2003 כבר לא הייתה, כי המשרד היה בידיים דתיות. מובן שאם ב-2005 זה יהיה המצב, לא נקבל שום תמיכה. עכשיו למשל, היו אמורים להיות ארועי גאווה ענקיים באילת, אבל הם בוטלו. יש רק מסיבה. משרד התיירות לא מבין תיירות מהי. על מה הוציאו שנה שעברה כסף לתיירים? על טיילת בקריית ארבע".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by