בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בראד וג'ניפר יחלקו את ירושלים 
 
 כנס בביתם של דני דה-ויטו וריאה פרלמן   
 
מערכת מיקסר

הזוג המלכותי, יחד עם דני דה-ויטו ושחקנים נוספים, נרתמים לפעילות למען סיום הסכסוך הישראלי-פלסטיני. בסוף השנה הם יגיעו לשכנע גם אותנו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בראד פיט ואשתו, ג'ניפר אניסטון, ג'ייסון אלכסנדר, דני דה ויטו וריאה פרלמן הצטרפו לעמותת "פה אחד", הפועלת לסיום הסכסוך הישראלי-פלסטיני. חברי הקבוצה, שלקחו אחריות אישית בסוגיה, אף אירחו חוגי בית של העמותה בארצות הברית. עכשיו מתכננים חברי קבוצת השחקנים להגיע לישראל לקראת סוף השנה או ראשית השנה הבאה, במטרה לנסות ולשים קץ לעסק הביש.

"השנים האחרונות של הסכסכוך אומרות שעוד דור של ישראלים ופלסטינאים יגדלו בשנאה", מסבירים בראד פיט וג'ניפר אניסטון, "אנחנו לא יכולים להרשות לזה לקרות".

"אנשי חזון", אומר השחקן היהודי ג'ייסון אלכסנדר, "מושיטים יד מעל תהום שלכאורה אינה ניתנת לגישור ומקווים שמישהו יקח את ידם. זו מחווה פשוטה, אצילית והיא בעלת הסיכוי הגבוה ביותר לסיים שנים של אלימות מיותרות".

"עמותת 'פה אחד' תומכת ברעיון המהפכני שרוב האנשים, כשניתנת להם הברירה, מעדיפים שלום ושגשוג מאשר אלימות והרס", שוטח דני דה-ויטו, שגם אירח כנס של העמותה בביתו, את משנתו האופטימית.

עמותת "פה אחד", מיסודו של דניאל לוביצקי, דוגלת במאמץ משותף של אזרחי שני העמים לקראת שלום על ידי משאל עם מקיף. חברי העמותה מנסים לשכנע מיליון ישראלים ופלסטינאים ליידע את ההנהגה ברצונם, לגבי סוגיות מהותיות כמו חלוקת ירושלים, פינוי ההתנחלויות וזכות השיבה. לעמותה יש משרדים ברשות הפלסטינית ובישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by