בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביילין חתם? 
 
 צילום: רויטרס   
 
מעיין וינטר

סופשבוע כריסטינה נגד בריטני הזכיר למעיין וינטר שהגיע הזמן ליישב את הקונפליקט הזה אחת ולתמיד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לא ייאמן, אבל ארבע שנים שלמות לקח לאנשים ב-MTV להבין שסופשבוע עם בריטני נגד כריסטינה יכול להיות מעניין. יש אנשים (לא שאני מכירה) שרק בשביל זה הם חיים.

אחרי דגימה של יום אחד מסוף השבוע הזה (מי שאין לו עבודה יוכל להמשיך לראות אותו גם היום), המסקנה היא שהסשן לא משהו. אני יודעת שהרבה אנשים (שוב פעם, לא שאני מכירה) שציפו לסוג של מפגש במקרה הטוב או היאבקות ללא בגדים בתוך בוץ במקרה הרע, נדהמו לגלות כי ההפקה לא סיפקה אף לא אחד מהם. זאת אומרת, יש הרבה קליפים, ראיונות וכל מיני תוכניות ספיישל טחונות, אך בסופו של יום אין שום הכרעה המניחה את הדעת: מי מהשתיים יותר שווה? ואל תגידו לי שזה עניין של טעם, כי זה לא. מישהו פה צריך לקחת אחריות, להרים את הכפפה ולקבוע פעם אחת ולתמיד את מי צריך לשמוע. בהיעדר מישהו כזה, אני מרשה לעצמי לקבוע בשבילכם.

בהשלכה על עולם המזון, ההשוואה בין כריסטינה לבריטני משולה להשוואה בין מיץ ענבים ליין, בין פתיתים לקוויאר, בין טופי עלית לפררו רושה. אין מה להשוות, זו באמת רק שאלה של היגיון.

ובכן, הכבוד להיות ראשונה שמור למפסידה: בריטני ספירס, זאת את. בריטני מפסידה לא בגלל שאין לה קול ערב, חלילה, או כיוון שנענועי אגנה אינם טובים חס ושלום. ההפסד הוא משיקולים טהורים של חוסר אישיות - בריטני פשוט לא יודעת מי היא. בתחילת הקריירה שלה היא עדיין התעקשה להפעיל את המוח הפצפון שלה ולהצהיר בחוסר טאקט שהיא בתולה, שיש לה פוסטרים של ישו מעל המיטה והיא חושבת שכנסייה זה סקסי.

אם לא היה לה מנהל אישי ויחצ"נית, מן הסתם הייתה הופכת למעין ילדת אבו חצירא ואז כל הדיון הזה היה נחסך מאיתנו היום. למזלה (או שלא, תלוי את מי שואלים), לאנשי תעשיית המוסיקה לא היה אכפת אם בריטני ספירס תפלוט איזו תפילה או סרט חינוך אורתודוקסי (ע"ע "קרוסרודס") מדי פעם, כל עוד היא תקפיד שלא להתלבש יותר מדי בהופעות ובקליפים שלה.

אפשר להגדיל ולאמר שכל הקריירה שלה היא בעצם מאבק בין בריטני ספירס התמימה, המונותאיסטית והאמיתית מלואיזיאנה לבין עולם הזוהר המשחית, ובריטני, מה לעשות, הפסידה (בריטני: "נתתי לג'סטין, אני מעשנת סיגריות, אני מעשנת לא סיגריות, אני שותה אם אני לא צריכה לקום מחר מוקדם בבוקר"), ובגלל זה היא גם מפסידה כאן. בריטני, ניפצת להמון בנות בישראל את האשליה שנצרות זה מדליק.

ובקשר לרומן הנוכחי עם מדונה: אותי זה לא קונה. סביר להניח שמדונה מאוד מתוסכלת בכל פעם שהיא מעיפה מבט בילדה האבודה וחושבת לעצמה מה היה קורה לולא הקדישה את מיטב שנותיה לקריירה וכו'. שימו לב למילות שירן המשותף: "הי בריטני, אמרת שאת רוצה לאבד שליטה, אז יש לי משהו להראות לך", שזה בתרגום חופשי: "אימא אוהבת אותך".

וכך, כשבריטני ומדונה נשארות לבד על הגג, לנו לא נותר אלא לרדת אל פני האדמה ולנשק את הרגליים היפות של כריסטינה אגילרה.

כריסטינה, אני אוהבת אותך. בגלל שאת ביץ', בגלל שאת "can't hold us down" לא בא לי להפסיק לשמוע, בגלל הפסקול שעשית לפרסומת של בנק לאומי, בגלל השחור בשיער, בגלל שבריטני היא פפסי ואת טעם החיים, בגלל שגנבת לה את החבר, והיית מספיק מתנשאת לא לגעת בו עם לייזר. תודה אלוהים על כריסטינה אגילרה, ושאתם תעשו את הבחירה שלכם.
__________________________________
סופשבוע Christina Vs britney, ב-MTV
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by