בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ואיפה אקי אבני ב"ללקק ת'תות"? 
 
 אתה ג`וני? ג`ק ב``הניצוץ``   
 
מערכת מיקסר

סקר חדש מדרג את 20 הרגעים המפחידים ביותר בתולדות הקולנוע. ברשימה: ג'ק ניקולסון ב"הניצוץ", החייזר שיוצא מהבטן של ג'ון הארט ב"הנוסע השמיני" ומקלחת הדמים ב"פסיכו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מהם הרגעים המפחידים ביותר בתולדות הקולנוע? צופי ערוץ 4 הבריטי נדרשו לשאלה במסגרת סקר חדש, והרכיבו רשימה בת 20 סרטים שהוכתרו כמבהילים ביותר בהיסטוריה.

למרבה הפלא, למרות ההתפתחויות הטכנולוגיות בתחום האפקטים הקולנועיים, רק ארבעה מהסרטים ברשימה נעשו במהלך השנים האחרונות: העדכני ביותר הוא "28 יום אחרי" דל התקציב שעשה דני בויל בשנה שעברה, וכולל סצינת זומבים מבעיתה, ולצידו רגעי השיא המפחידים של "רינג", "שבעה חטאים" ו"תיקים באפילה - הסרט".

הסרט הוותיק ביותר ברשימה הוא "פסיכו" של היצ'קוק מ-1960, שכולל את סצינת המקלחת. הסצינה שבא יוצא החיזר מתוך הקיבה של ג'ון הארט ב"הנוסע השמיני" (1979) והראש המסתובב של הילדה אכולת הדיבוק ב"מגרש השדים" (1973) מייצגים בכבוד את שנות השבעים המופלאות, ששלחו לרשימה גם את "מלתעות" הבלתי נמנע, "המנסרים מטקסס" ו"ליל כל הקדושים".

בין נציגי שנות השמונים אפשר למצוא את "יום שישי ה-13" (1980), ההופעה הראשונה של פרדי קרוגר ב"סיוט ברחוב אלם" (1984) והסצינה מקפיאת הדם בה מתפרץ ג'ק ניקולסון דרך הדלת וצועק "Here's Johnny" ב"הניצוץ" של קובריק מ-1980.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by