בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בשר מבשרנו 
 
 
מורן שריר

מורן שריר נדרש להכרעה הקשה בחייו עד כה: בדרבי של משפחת ברזילי הוא נאלץ לקרוא לכם לסלק את שני מהווילה של פרוייקט Y

 
 
 
 
 
 
 
 
 
השבוע לראשונה נלחמים על הבית. כבר אין מועמדים ספייר. מהשבוע והלאה, מי שיעזוב את הווילה יהיה בשר מבשרנו.

כמו שהפרומואים של ערוץ 10 מחפשים תירוץ להכריז על כל משחק ליגה כדרבי, גם אני מכריז בזאת על דרבי, דרבי משפחת ברזילי. יוגב ושני, ללא ספק שני הגברים המושכים בווילה, נלחמים על זכותם להישאר בפרוייקט, ונדמה שמי שינצח ימשיך רחוק מאוד הלאה.

קשה שלא למצוא דמיון ביניהם: כל אחד מהם מביא את הנכות שלו איתו, אם זו רגל מצולקת במקרה של יוגב, או סוכרת וצליאק אצל שני. מעל כל אחד מהם ריחפה כבר סכנת חיסול (שני מועמד פעם רביעית להדחה, יוגב היה על הכוונת של החיזבאללה) וכל אחד מהם יודע שאם רק ירמוז, יקבל אירוח פרטי מקמילה. מסתבר שבווילה כל מאבק הוא מאבק צמוד ואפילו צ'ינו לא קיבל 90% מול דניאל. כל העדויות רומזות שהפעם מדובר בקרב צמוד במיוחד, כיוון ששני המתמודדים דומים ברמתם. אז מי בעצם עדיף? יוגב, למקרה שתהיתם.

זה נכון שהפערים ביניהם הצטמצמו בשבועיים האחרונים בצורה משמעותית. שני השנוא הפך יותר ויותר חביב, בעוד נראה שיוגב קפא על שמריו. אפילו הריב המתוקשר שלו עם אורן הפך למתיחות שקטה. בינתיים שני, עם חיוך טוב וקצת יידישקייט, הפך אהוד. הוא כמו הדוס של המשרד, זה עם הכיפה הסרוגה שמחפף בדת ואין לו כוח להיכנס לוויכוחים. כמו הדוסים בצבא שכשכולם חוזרים משבת ומדברים על מה היה בטלוויזיה בשישי בערב, הם לא משתתפים בדיון אבל צוחקים בצד, כי הם ראו. ככה הצליח שני להחביב את עצמו ועקף את יוגב מימין.

הסיכויים של יוגב נראו כל כך גרועים בסוף השבוע, עד שהוא היה צריך לפרוק מתחים. לשמחתו, אליענה בדיוק היתה שם, ולפתע יש מתמודד חדש בשכונה. יוגב ניצל את העובדה שהכרובית ארגנה "חאפלה בסגנון עדות המזרח" כדי לשכר את אליענה, שמצידה לא נזקקה ליותר שמלושה שוטים של וויסקי בשביל לקבל ממנו במקלחת, כי הרי ידוע שהיא מחכה לרגע הזה עוד מאז האודישנים. אליענה, בתגובה מתלהבת ומאכזבת, כל כך התרגשה מהמשגל הרטוב עד שהרגישה צורך לספר לכולם, ולהשביע את אותם כולם שלא יספרו לאף אחד. מי נשאר, יוסף?

הכי התרגשה מהסיפור הייתה הכרובית, שרצה ישר לספר לכרוב הניצנים. החאפלה העלובה שהיא ארגנה, מעין ערב הווי בסדרת חינוך בכרמיאל, היה שפל חדש מאז מסיבת הסבנטיז של שבוע שעבר. יותר מכל היא הזכירה זוג פולנים שמתיישבים בחומוסיה ומזמינים "חומוס על הכיף-כיפאק", אבל הרי מוגזם יהיה לדרוש מהטופו הזאת שתארגן משהו עם בשר. אפילו אורן התבאס מהארוע המביך, אבל הרגיש צורך לקחת חלק פעיל כי "האשה לוחצת" ואם הוא לא ישתף פעולה, הוא לא יקבל. בכלל, הקשר ביניהם נראה לי רופף ומלאכותי לאחרונה. אני בכלל לא אופתע אם נגלה בו סדקים.

בניגוד לדניאל, שחפר לעצמו קבר עמוק כבר בליל המועמדות שלו, בנה לעצמו יוגב טרמפולינה ולקח אותה איתו לדוש. אני לא מסתנוור מספין מיני כזה או אחר, ולא בטוח שזה מה שמשנה פה או הופך את יוגב למועמד פחות או יותר טוב. אני חושב שליוגב תמיד היה את זה, ובשבועיים האחרונים הוא משום מה נרדם בשמירה. המועמדות להדחה ניערה אותו, ומצאה אותו נכון לקרב. חבל שהקרב הוא מול שני, שמיודד איתו מאוד והתחבב גם עלי. חבל שנאבד השבוע אדם סביר. העולם היה הרבה יותר יפה אם הוואן של אילנה ברקוביץ' היה מחזיר את סיראק לחצרות יסף או לאדיס אבבה. יכל גם להיות מושלם אם אחת הכרוביות הייתה נשתלת עמוק עמוק בערוגה בלי שנראה או נשמע אותה. אבל לא צריך לדאוג, הזמן יעשה את שלו. הקהל רק מחכה להזדמנות להיפטר מדקלה, ולדעתי גם אורן.

בכל מקרה, מוקדם לפנטז על השבועות הבאים וצריך להתמקד במטרה שלנו השבוע. זה לא מקרה שצוות המורים מסמן את שני שוב ושוב לרעה. כנראה שהוא לא משקיע או שעל אף המזג הנעים, הוא משולל כישרון טבעי. אם טוני מונטנה הבינה את הרמז בפעם השלישית אז אין סיבה ששני לא יבין אותו בפעם הרביעית. הוא יכול להבין את זה, הוא לא טיפש. הוא הרי התפתח בכיוון של חשיבה.
_____________________________
פרוייקט Y, א'-ה' ב-22:00, YTV
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by