בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כך תהיי השפנפנה הציונית הראשונה 
 
 לשפנפנה אין קשר לישראל   
 
ניר נון נוה

ערוץ פלייבוי ישראל יוצא במסע חיפושים אחר מגישה ישראלית. אם את חתיכה, מרשימה, מושכת, אירוטית ומשוחררת - תתחילי להתכונן. כל הפרטים, כל הדרישות ומספר הטלפון הכי חשוב בביזנס

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ פלייבוי ישראל יוצא במסע חיפושים אחר מגישת הטלוויזיה העברית הראשונה של הערוץ. ב-25 בנובמבר יחל הליך המיון למועמדות שרוצות להשתלט על שוק האירוטיקה המקומי. עד אמצע דצמבר תבחרנה 12 המועמדות הסופיות, מתוכן תבחר אחת בטקס רב רושם והדר, כך מבטיחים בערוץ, במסגרת מסויימת בערוץ 2.

בערוץ, שמפגר אחר תחזיות הצטרפות המנויים והצליח להביא בינתיים כ-70 אלף מנויים בלבד, החליטו, ככל הנראה, לעשות הכל במטרה להביא את הערוץ להצלחה. בתעשיה טוענים שבחירת נערת פלייבוי הישראלית מהווה רק את תחילת הדרך, ובאופק כבר ניתן לשמוע התרחשויות בנוגע להפקות מקור של ממש לערוץ המקומי.

אבל השלב הראשון הוא, כאמור, בחירת השפנפנה המקומית, שתהווה את העוגן של הערוץ בישראל.

אלון דחב"ש, מפיק פרוייקט בחירת נערת פלייבוי ישראל, אומר כי הוא מצפה לכ-1500 מועמדות שיגיעו לאודישנים במועדון ה-TLV. ומה הדרישות? להיות פמלה אנדרסון לא יזיק, מן הסתם, אבל לא בזה מתחיל ונגמר הכל. "אנחנו בודקים בראש ובראשונה כישרון" אומר דחב"ש, "את היכולת שלה לעמוד מול מצלמה, להיות מגישה והיכולת להתפתח לקריירה טלוויזיונית".

"האלמנט השני הוא, כמובן, מראה. אנחנו נרצה בחורה סקסית, משוחררת, עם גישה לאירוטיות. היא לא צריכה להופיע בעירום מלא - אבל לערוץ יש תכנים עם אירוטיקה. היא צריכה להיות פתוחה ושתראה טוב. אין לנו פורמט, אנחנו לא שבויים בעולם הסיליקון. נשמח לראות פרצופים מעניינים, בסך הכל יש בפלייבוי מגישות שנראות טוב מאוד אבל הן לא נערות סקס. הכי חשוב שהיא תהיה חתיכה, מרשימה, מושכת, אירוטית ומשוחררת".

הליך הבחירה כולל מספר שלבים. השלב הראשון יכלול מילוי שאלון ופרטים כלליים. "לאחר מכן יערך לכל אחת ואחת מהן ראיון אישי. צוות גדול מאוד יבצע את הראיונות. אנחנו נארגן את ה-TLV בצורה מאוד מתוחכמת כדי לקלוט את כל המועמדות".

"השלב השני הוא מבחני הבד. צוותי צילום יאורגנו להעביר את כולן מבחני בד, התמודדות עם מצלמה, יכולת לעבור מצלמה ולזרום איתה".

בסיומו של שלב זה תוותרנה 12 מועמדות לקראת הבחירה הסופית בחודש דצמבר. דחב"ש מדגיש כי צוות השופטים כולל פאנל של סלבריטאים ש"כרגע איני יכול לחשוף את שמותיהם", אבל כולל בכירים בתעשייה וגם נשים, כמובן. כל 12 המועמדות הסופיות יקבלו חשיפה כ"נערת החודש" בערוץ הישראלי ובמגזין - אחת לכל חודש במשך שנה. הזוכה שתבחר בטקס, בו יבחר גם הקהל באמצעות SMS ואתר האינטרנט של הערוץ, תזכה מעבר לתפקיד גם לכתבה מצולמת במגזין פלייבוי האמריקני ואירוח באחוזה של יו הפנר, המייסד והמו"ל, בבברלי הילס.

דחב"ש מרמז לבעייתיות של הערוץ נוכח ההיסטוריה שלו בארץ והאיסור על שידורי פורנוגרפיה. "פלייבוי בעולם הוא לא רק עיתון סופר-לגיטימי אלא גם חוויה טלוויזיונית רווחת. אף אדם שצופה בערוץ לא נחשד באוננות יתר, יש הרבה מאד חומרים מגאזיניים בעלי ערך, ובהקשר המיני מדובר בערוץ אירוטי, לא פורנוגרפי".

"רעיון המגישה לא נהוג ברוב העולם, ככל הידוע לי, אבל חשבנו שיש מקום ליצור חיבור בין הצופה הישראלי לערוץ האמריקני, שהוא קצת זר למי שלא מכיר. אנחנו צריכים לעזור לצופה הישראלי להתחבר לערוץ וטוב שתהיה מנחה ישראלית שתחבר אותו פנימה".

מהות המשרה עצמה עדיין לא בהירה לחלוטין, אם כי דחב"ש אומר ש"היא תתחיל לעבוד ומהר מאוד נראה אותה מגישה. יש דברים שאנחנו מתכננים לערוץ ברמת תוכן - והיא תשתלב בהם, ובעיקר תחזיק את הערוץ הישראלי".

- נערת רצף מעורטלת?
"זו הגדרה לא נכונה. ההשוואה לבקי גריפין ב-MTV מאוד לא מתאימה. בקי גריפין של פלייבוי תביא אייטמים מהשטח ומהאולפן. לא מישהי שתגיד שאנחנו עוברים מאנדראה עם סיליקון מתפוצץ לפמלה. להגדיר זאת כנערת רצף זה לסרס את כל הפרוייקט. אנחנו נביא מישהי שכנראה תהיה אלמונית אבל מהר מאד תהפוך לאשת טלוויזיה. מישהי שיכולה להחזיק ערוץ שלם".

- יש מודל?
"לא, אין לנו מודל של ממש, אנחנו מצפים להיות מופתעים ולהפתיע".

- שרון אילון באה בחשבון?
"לא, לא ממש. מתאים לי שהיא אלמונית, יש לה שארם, היא מדליקה, אבל היא לא המודל שלנו".

- ועד כמה היא צריכה להתערטל?
"תלוי בה. אנחנו נרצה, כמובן, שהיא תופיעה בלבוש חושפני מדליק. היא לא צריכה להתפשט, אבל לשדר סקסיות".

ואיך יעשה הליך מציאת המועמדות? "כבר ביום רביעי הקרוב אנחנון מתחילים להוציא צוותים לכל הארץ, בתקציב לא קטן. אנחנו מוציאים כסף במטרה למצוא את האלמונית שתעשה את זה. אנשים שלנו יענדו תגים של פלייבוי, כדי שניתן יהיה לזהות אותם ויחפשו מועמדות מתאימות. מי שחושבת שהיא מתאימה - צריכה פשוט לפנות אליהם - הם יהיו פזורים בכל הארץ".

אם את משוכנעת שאת האדם המתאים אבל לא נתקלת באנשי הערוץ - את יכולה גם לפנות ישירות לסטודיו של המלהקת גלית רוזנשטיין בטלפון 03-5250592 ולפנות ביומן את ה-25 בנובמבר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by