בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רוד סטיוארט: אלטון ג'ון הוא חרק אומלל 
 
 
מערכת מיקסר

הסקוטי נזכר לעת זקנה שגם לו מגיע קצת יחס, והתחיל לירות לכל עבר. נגד פול מקארתני, נגד אלטון ג'ון ונגד סטינג ש"השמש זורחת לו מהתחת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לרוד סטיוארט נמאס. נמאס לו שיורדים עליו, נמאס לו שמזלזלים בו, והוא החליט לירות לכל עבר. רוד טוען כי אין כל הגיון בביקורת שהוא חוטף על העובדה שהוא יוצא עם הדוגמנית פני לנקסטר, רק בגלל שהיא קצת יותר צעירה ממנו. לא משהו רציני, רק כ-26 שנה מפרידות ביניהם.

הוא אומר שאין שום סיבה בעולם שירדו דווקא עליו, כשפול מקארתני ואשתו חובקים את אותו הפרש גילאים. לטענתו מתייחסים למקארתני ברצינות רק בגלל שהוא נושא תואר אצילות. רוד לא חוסך במילים ואומר גם כי הגיע הזמן שנושא תואר אצילות אחר, אלטון ג'ון, יפחית במשקלו ומלגלג על סטינג וקורא לו "מר רצינות שעוזר לאינדיאנים".

"אני לא מתעצבן על מה שאנשים אומרים, כל עוד זה לא אישי", אומר סטיוארט, ומוסיף ש"מרגיז אותי שאף אחד לא הוציא מילה על כך שפול מקארתני התחתן עם אשה צעירה. הוא בן 60 והיא בת 34, וזה בסדר. אבל אותי יהרגו על פני. אולי בגלל אותו תואר קטנטן וחביב שקיבל במתנה".

"גם לשרון (אלטון ג'ון) יש תואר. היא לא מזמינה אותי לאירועים שלה, החרק האומלל הזה. אולי היא לא רוצה תחרות. השיער שלי יפה אמיתי ובריא, ורואים את זה, ושלה לא. לא, בעצם אני לוקח את זה בחזרה. הוא נראה טוב יחסית אבל יכול להוריד במשקל".

בכל הנוגע לתארי האבירות אומר רוד בן ה-58 שהוא לא מבין למה הוא לא זכה לאחד, שכן "אני גם תורם קצת לצדקה". ואם כבר טרוניות, אז הוא מביע פליאה גדולה על כך שמעולם לא זכה בגראמי. "הייתי מאוד רוצה לזכות בתואר לפני שאני עובר לצד השני של הדשא. אבל הם לא נוטים לתת את הגראמי לאמנים בריטים, אלא אם אתה סטינג, שהשמש זורחת לו מהתחת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by