בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תתחילו לשכוח מבקהאם 
 
 בבניין בית``ר ירושלים ננוחם (רויטרס)   
 
מערכת One

שיא החוצפה: משה תאומים, הבעלים של הפועל ת"א, תובע למנוע שידור משחקים מהליגות באנגליה וספרד במקביל לשידורים בתשלום מליגת-העל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משה תאומים, מבעלי הפועל ת"א, מתכוון לפנות היום (שלישי) לאיצ'ה מנחם, היו"ר החדש של ההתאחדות, ולדרוש לבטל את הסכם השידורים בין צ'רלטון לערוץ הספורט, ולוודא כי לא יהיה ניתן לשדר משחקי כדורגל מהליגות באירופה באותן שעות בהן מתקיימים ומשודרים משחקי ליגת-העל בשבתות - כך לפי "מעריב".

"בזמן שהליגה הישראלית משוחקת, מועברים משחקים של ליגות מחו"ל, ולפי תקנות פיפ"א אסור לשידורים זרים להתחרות בכדורגל מקומי", אמר תאומים. "לשני הצדדים יש אינטרסים משותפים והם יצרו מציאות מעוותת. אדרוש מההתאחדות שתעביר את המשחק של יום שישי לשבת, ואז ניתן יהיה להחשיך את המסך בשידורים מקבילים מחו"ל".

אורי שילה, סמנכ"ל ההתאחדות, הסביר: "לכל התאחדות נתונות שעתיים וחצי בהן הכדורגל המקומי שלה מוגן והיא יכולה לפעול להחשכת השידור הזר הפוגע. השעות בארץ הן 17:30 עד 20:00 בשבת. התנאי להפעלת החשיכה הוא שלפחות מחצית ממשחקי הליגה הבכירה המקומית ישוחקו בזמן זה. היום, בשעות הללו, לא משוחקים שלושה משחקים ולכן לא ניתן להפעיל את התקנה".

בשבועיים האחרונים, לאחר הפעלת שיטת "שלם וצפה", שודרו בשבת במקביל למשחקי הליגה הישראלית משחקי הליגה האנגלית והליגה הספרדית, כאשר בשבת האחרונה נפתח בשעה 19:30 המשחק בין ריאל מדריד לראסינג סנטאנדר ושחקניה הישראלים.

אבי בר, סמנכ"ל ערוץ הספורט: "שידורי הליגות הספרדית והאנגלית בספורט 5 פלוס אינם מפרים את תקנות פיפ"א. עצוב לשמוע שדווקא הגורמים שאמורים לעודד את אהבת הכדורגל, דוגמת תאומים, משתמשים במושגים של החשכת מסך".

אגב, לפי "הארץ", לא יותר מ-49 אלף אנשים הזמינו ושילמו עבור משחקי השבת האחרונה בחברות הכבלים והלווין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by