בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרית חדד מעתיקה מריטה? 
 
 
מערכת מיקסר

בחזרה לביה"ס: בהליקון טוענים שבמופע של שרית חדד יש יותר מדי דברים שמזכירים את המופע של ריטה. האחראי לעיצוב הבמה של חדד: הדמיון היחיד הוא בגרם המדרגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מלחמת דיוות בישראל: ריטה נגד שרית חדד. ב"הליקון", חברת התקליטים של ריטה, טוענים שחדד השאילה חלקים שלמים מהמופע של הדיווה הבכירה שלהם, והעלתה אותם לבמה, כאילו כלום. "היא מעתיקה את הבמה וקטעים מהמופע של ריטה, בהם קטע שלם של ריקוד עם כובעים. כולם מושפעים, אבל יש גבול לטעם הטוב", אומרים ל"מעריב" רוני בראון ואיציק אלשיך, מנכ"לי חברת התקליטים.

השניים מספרים שישבו בניחותא בסלון וצפו בדי.וי.די של שרית חדד, ולפתע חשך עולמם. המנהלת האישית של ריטה אומרת כי היא לא הספיקה לצפות בדי.וי.די, מאחר והיא בחו"ל כעת, אולם הטלפון לא מפסיק לצלצל ואנשים שונים, אפילו "אנשים מהיישוב" זועמים על ההעתקה. האופציה של השראה נפסלת על ידה בטענה ש"אפשר לומר את זה אם הדמיון בא לידי ביטוי רק בתחום אחד, כמו כוריאוגרפיה. במקרה הזה מדובר ביותר מדי אלמנטים דומים".

לטענתה כעת חוששים בהליקון להוציא על די.וי.די את המופע של ריטה, שצולם כבר, מאחר ואז יווצר הרושם שריטה מעתיקה מחדד. "אנחנו לא רוצים להיכנס לעימות בגלל שזה לא לרמתנו, וגם מי שירוויח מעימות זה בסופו של דבר שרית חדד, אבל יש גבול לכמה אפשר לסתום את הפה" היא אומרת.

האחראי לעיצוב הבמה במופע של שרית חדד, ציון מימון, אומר שהוא "מתחייב שהדמיון היחיד בין המופעים הוא אולי בגרם המדרגות על הבמה, אבל זה אלמנט שנראה כבר בהופעות של הרבה זמרות גדולות בעולם. הבמה שעיצבנו לשרית לא דומה לשום דבר שנעשה בעבר בארץ".

מנהלה האישי של שרית חדד, אבי גואטה, אומר: "כבודה של ריטה במקומו מונח. אבל העובדה היא שבמופע האחרון בקיסריה השקענו הון עתק. אני ושרית עדיין לא צפינו במופע של ריטה, אבל למיטב הבנתי אין במופע הזה מעלית על הבמה, או נדנדה תלויה בגובה 12 מטר שהזמרת יושבת עליה. ציון מימון אמר לנו שחוץ מהמופע של האופרה בפארק הירקון מעולם לא נבנתה בארץ במה כזו, אז איך אפשר לומר שהעתקנו ממישהו? אני חושב שכדאי להתעסק במוזיקה וביצירה ולא בשטויות וגם הגיע הזמן שיתחילו לפרגן יותר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by