בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
"פי דידי מעסיק עובדים בשכר רעב" 
 
 
מערכת מיקסר

ארגון אמריקאי לזכויות העובד מאשים את הראפר בעל קו ההלבשה בהעסקת עובדים בתנאים מחפירים בסדנאות היזע בהונדורס. פי דידי: וואלה, לא ידעתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגון אמריקאי לזכויות אדם והעובדים, מאשים את הראפר פי דידי (הידוע גם כשון קומבס ופאף דאדי) כי קו ההלבשה שלו, "שון ג'ון", מעסיק נשים בסדנאות היזע של הונדורס, ויטנאם וסין תמורת פחות מדולר לשעה. על פי ה"נאשיונל לייבור קומיטי", התופרות המיוזעות שמעסיק קומבס מאולצות לעבוד שעות נוספות, נתונות לחיפושים גופניים מתמידים, וההרות מפוטרות מיידית.

פי דידי הופתע לשמוע על ההאשמות המעניינות, והבטיח לחקור את הנושא באופן מיידי. במסיבת עיתונאים שכינס אתמול בניו-יורק, אמר בעלה לשעבר של ג'ניפר לופז שהוא מזועזע לנוכח המידע החדש, וכי הורה לפתוח באופן מיידי בחקירה כדי לבדוק האם יש אמת בהאשמות על התנאים המחפירים שבהם מועסקים תופרי הבגדים.

"אני גדלתי בין אנשים עובדים, ויש לי סימפטיה גדולה למאבקם לחיות בכבוד. אם תמצא הוכחה לאמיתותן של הטענות נגדנו, אנחנו נפסיק באופן מיידי את הקשר העסקי שלנו עם המפעלים הללו", הבטיח.

צ'ארלס קרנגהאן, העומד בראש הארגון, מודה כי הוא סבור שקומבס אכן לא ידע על התנאים שבהם מועסקים העובדים במפעלים. לדבריו, יש לקומבס את היכולת לשנות את המצב הזה, ואם יעשה כן, יוכל להפוך לגיבור. על פי הנתונים שהציג הארגון, במפעל בהונדורס מועסקות כ-400 תופרות, שמרוויחות כ-15 סנט על כל טי-שירט של "שון ג'ון", שנמכרת בארה"ב תמורת כארבעים דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by