בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא למות - יש אמנות 
 
 במופע ברחבת המוזיאון. רודנר   
 
מערכת מיקסר

היום החל מהשעה 17:00 תתאפשר כניסה חופשית למוזיאונים וגלריות בתל אביב. חמי רודנר יופיע ברחבת מוזיאון ת"א. לא מפחדים מאמנות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
היום יתקיים בפעם השנייה ברציפות אירוע פתיחת עונת התערוכות בתל אביב. במסגרת האירוע תתאפשר כניסה חופשית למוזיאונים וגלריות ברחבי העיר, ויתקיימו מיצגים ומופעים שונים לקהל הרחב, תחת הכותרת "לא מפחדים מאמנות".

הכוונה היא להפוך את האירוע למסורת, בדומה לערים אחרות באירופה, אם כי הדרך לכך עוד רחוקה. בברלין, לדוגמא, מתקיים אירוע דומה כל שלושה חודשים והוא נמשך על פני יום שבת לכל אורכו. ובכל זאת, מדובר ביוזמה מבורכת, ויוזמי האירוע מקווים להתעניינות רבה מצד הציבור, שבשנה שעברה נשאר אדיש למדי.

הפרוייקט הוא פרי שיתוף פעולה של אימפקט (הארגון המקצועי של האמנים הפלסטיים), פורום הגלריות לאמנות עכשווית בת"א, רדיו ת"א ועיריית ת"א, ונותנים חסות לאירוע משרד החינוך והתרבות ואמנום לעם.

בניגוד לשנה שעברה גופים פרטיים שונים, עיתון "העיר" ומפעל הפיס החליטו שלא להרתם לפרוייקט. מארגני האירוע טוענים כי מפעל הפיס אף לא ענה על הבקשה לעזור בהפקת האירוע.

באירוע משתתפים כל המוזיאונים והגלריות בת"א, עירוניות ופרטיות. האמנים המציגים ישוחחו עם הקהל וחמישה מיניבוסים פרטיים יסיעו את הקהל בין המוקדים העיקריים.

בין המיצגים הרבים צפויים למשוך תשומת לב רבה הם "הסוכנות" של שחר מרקוס ורועי מרדכי שיתחיל בגלריה הקיבוץ ויסתיים ברחבת מוזיאון תל אביב, Dead Line Dream של אלכס קרמר בגלריה בינט המהווה אירוע רב-תחומי שכולל ציור, פעולה, תיאטרון ועבודה קולית, וגירסתה של אדוה דרורי ל"נומה נומה" מול גלריה זומר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by