בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'. ק. רולינג - הסופרת הרווחית בהיסטוריה הבריטית 
 
 
מערכת מיקסר

מחברת סדרת ספרי הארי פוטר הרוויחה בשנה החולפת כ-3,000 שקל על כל מילה שכתבה בספר החמישי בסדרה, והצליחה להשחיל גם את הילד דניאל ראדקליף לרשימה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'יי. קיי. רולינג הסקוטית, מחברת סדרת ספרי הארי פוטר, היא הסופרת הבריטית הרווחית ביותר בהיסטוריה. כך עולה מרשימה שפירסם הטיימס הלונדוני, וכולל את 500 המרוויחים הגדולים באי הבריטי.

בשנה האחרונה הרוויחה רולינג 125 מיליון ליש"ט, מה שאומר שקיבלה כ-388 ליש"ט על כל מילה שכתבה בספר החמישי בסדרה, "הארי פוטר ומסדר הפניקס". רולינג מכרה עד כה 230 מיליון ספרים מהסדרה ברחבי העולם.

עוד מתופעות הלוואי של המגפה: דניאל ראדקליף, הילד הממושקף שמשחק את דמותו של פוטר בסדרת הסרטים, הוא הצעיר ביותר שנכנס לרשימה, עם הכנסות של 1.75 מיליון ליש"ט בשנה האחרונה. אפילו הסוכן של רולינג, כריסטופר ליטל, כבש את המקום ה-37 ברשימה, עם הכנסות של מעט פחות מעשרים מיליון ליש"ט.

רולינג הקדימה ברשימה יוצרים ותיקים כג'קי קולינס, עם 10 מיליון ליש"ט ולורד ג'פרי ארצ'ר, שהצליח לצבור בשנה האחרונה הון של 5.5 מיליון ליש"ט, למרות שאת רובה בילה מאחורי הסורגים.

את רשימת האמנים הפלסטיים ברשימה מוביל לוסיאן פרויד, עם רווחים של 11.5 מיליון ליש"ט, ואחריו דאמיין הירסט, עם מיליון אחד פחות.

את רשימת אנשי הבידור, אגב, מוביל פול מקארתני, שהרוויח 40 מיליון בשנה האחרונה. זה לא הספיק לו כדי להגיע למקום הראשון, אותו תפס איל הנפט הרוסי רומן אברמוביץ', הבעלים החדש של מועדון הכדורגל צ'לסי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by