בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדיאטה המשתלמת בעולם 
 
 כל ק``ג שווה מיליונים. זלווגר   
 
מערכת מיקסר

רנה זלווגר תקבל שני מיליון דולר על כל קילו שתעלה, ומאתיים אלף דולר נוספים על כל אחד שתרד. בינתיים היא אוכלת שני צ'יזבורגרים על הבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רנה זלווגר יכולה להתמוגג מנחת. ולא רק. הכל פשוט הולך לה מצויין, ומכל מקום היא רואה כסף. הרבה מאוד כסף. לקראת הצילומים של סרט ההמשך ל"יומנה של בריג'יט ג'ונס", נתבקשה זלווגר להוסיף משהו כמו 13 ק"ג למשקלה, למען האותנטיות של הדמות, כמובן. תמורת כיכובה בסרט והמאמץ הרב בעלייה במשקל היא תזכה לשכר של 15 מיליון ליש"ט, שזה משהו כמו 26 מיליון דולר. בהחלט סכום שיכול לארגן לזלווגר את שארית חייה, כולל דיאטה ורכישת מלתחה חדשה ונוצצת לאחר הסרט.

לצורך ההגעה למשקל הנכון, אותו היא נדרשת לגרד תוך פחות משלושה חודשים, נראה תפריטה האישי לחוץ משהו. לפתע יש לזלווגר את התירוץ המושלם לאכול כמו בהמה אמיתית. ארוחת הבוקר שלה כוללת דאבל צ'יזבורגר, צ'יפס (עם ההגדלה של שקל תשעים), מילקשייק וניל עשיר בשומן, וקופסת דונאטס עם אקסטרה שוקולד.

ארוחת הצהריים מינורית משהו, וכוללת פיצה, צ'יפס וחמאת בוטנים. ארוחת הערב מגיעה בדמות מנה עצומת מימדים של ספגטי עם בשר ותפוי אדמה עם חמאה. בין הארוחות, לנשנושים קלים, היא מחוייבת להכניס עוד כמה דונאטסים וחטיפי צ'יפס ושוקולד.

לא קל, ובכל זאת, תמורת שני מיליון דולר לכל ק"ג שהיא תעלה במשקלה, יש לציין שהמחיר לא כבד מדי.

ובנוסף, מבלי לדעת מאיפה זה בא לה, עכשיו מציעים לה עוד סכום כסף תמורת הירידה במשקל. לא יאומן, אבל חברת "שומרי משקל" העולמית הציעה לה לא פחות מ-3.2 מיליון דולר נוספים, אם היא תוריד את כל 13 הק"ג שהיא מעלה בדיאטה. במילים אחרות - על כל ק"ג שתעלה, היא מקבלת כשני מיליון דולר - ועל כל ק"ג שתוריד לאחר מכן היא תקבל עוד משהו כמו 220 אלף דולר. החיים הטובים אינדיד.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by