בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סדרה על רייגן לא תשודר בגלל לחץ פוליטי 
 
 ננסי והאסטרולוגים קבעו את יומו. רייגן   
 
מערכת מיקסר

על פי הניו יורק טיימס, רשת CBS תבטל שידורה של מיני סדרה על משפחת רייגן בעקבות לחץ הרפובליקנים. העולם לא יראה איך הבית הלבן התנהל על פי עצות מאסטרולוגים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשת CBS עומדת להכריז היום כי היא מבטלת את שידור המיני סדרה "הרייגנים". הניו יורק טיימס מדווח כי ברשת החליטו, ככל הנראה, לא להסתבך עם ראשי המפלגה הרפובליקנית, ולבטל כליל את שידור המיני סדרה המדוברת, שהייתה אמורה להציג צדדים לא מחמיאים בתקופת שלטונו של הנשיא הקודם.

בימים האחרונים כבר החלה מלחמה של ממש בין הרשת למפלגה. לאחר שהניו יורק טיימס הצליח לשים את ידו על תסריט הסדרה, הוא פרסם חלקים שהציגו את רייגן באור שלילי. על פי העיתון, הסדרה שאמורה הייתה לעלות החודש, מציגה את הצדדים הפחות מחמיאים של רייגן, כמו האמנזיה החריפה שלו או האיבה הרבה שרחש להומואים ולחולי איידס.

אשתו, ננסי, מוצגת כאשה שתלטנית שהשפיעה בצורה מפחידה למדי על מדיניות הבית הלבן כולו ושדאגה שסדר יומו של נשיא ארה"ב ייקבע רק לאחר התייעצות עם אסטרולוגים.

CBS התעקשה שמדובר בסדרה המבוססת על עובדות, על הביוגרפיה הרשמית של רייגן ועל ספרים שכתבו תומכיו וזכרונותיה של ננסי, אבל זה לא עזר להם. המפלגה הרפובליקנית פנתה לרשת בדרישה חד משמעית ליידע את הצופים שהסדרה לא מדוייקת ולא מבוססת על אירועים היסטוריים, או לעכב את שידורה במספר חודשים בלתי מוגבל בכדי שהיסטוריונים שהרפובליקנים סומכים עליהם, יוכלו לעבור על כל פיפס.

ברשת נלחצו למדי מכל הרעש, והיום, כאמור, הם צפויים להודיע כי הסדרה מבוטלת. בכל זאת, לא רוצים להסתבך עם מפלגת השלטון. הדמוקרטיה הגדולה בעולם במיטבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by