בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרדיו הישראלי-פלסטיני ישדר מרמאללה 
 
 
מערכת מיקסר

תקציב כבר יש, משדר יש, משרדים יש ורק דו-קיום עדיין אין. בפברואר יעלה ערוץ הרדיו הישראלי-פלסטיני לאוויר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בפברואר 2004 עתידה להתחיל את שידוריה תחנת הרדיו הישראלית-פלסטינית הראשונה. עשור אחרי סגירתה של "קול השלום" מגיע אלינו דגם חדש, הפעם ממעמקי הרשות הפלסטינית.

מדובר בשיתוף פעולה של המכון היהודי-ערבי בגבעת חביבה, עורך השבועון הפלסטיני "ג'רוזלם טיימס" והאיחוד האירופי.

הרעיון הוא תחנת רדיו שתשדר בעיקר מוסיקה, אבל גם תוכניות מלל, בהיקף של 3 שעות בשלב הראשון, שתשודרנה בשתי השפות - עברית וערבית. עיקר המסר - דו קיום. לא יהיו מהדורות חדשות, לא יהיה עיסוק באקטואליה שוטפת, רק בעיקרון ששני העמים יכולים לחיות יחד.

"מעריב" מדווח כי האיחוד האירופי כבר הסכים להעביר את רוב המימון לשנתיים הראשונות - כ-2.5 מיליון שקל, ועכשיו עובדים על השלמה מתורמים. בסיס השידור יהיה מרמאללה, בתדר פלסטיני שהתקבל רשמית ממשרד התקשורת; המשרדים כבר הושכרו על גבול מזרח-מערב ירושלים, ורדיוס השידור יעמוד על כ-100 ק"מ, מה שאומר ששידורי התחנה יקלטו בבית לחם, חברון, ירושלים וגוש דן.

לרדיו שני מנהלים - מהצד הפלסטיני המנהלת תהיה מייסה ברנסי סניורה, בעלת השכלה וניסיון בתחום התקשורת, ומהצד הישראלי ינהל שמעון מלכה, לשעבר כתב הטלוויזיה הישראלית בערבית.

על פי מלכה, "השידורים שלנו יכילו הרבה מוסיקה ותרבות, פסיכולוגיה, נשים וקהילה, ויאפשר לכל צד להכיר את הצד השני. ככל שנוציא ממנו את הפוליטיקה וניתן לאנשים לדבר כאנשים, כך נקטין את האנטי".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by