בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוגב נטש את הווילה 
 
 בימים מעט זוהרים יותר (מתוך אתר הפרוייקט)   
 
מערכת מיקסר

סנסציה: סגן (מיל') ברזילי מימש את איומיו מאמצע השבוע; לאחר שלא יכול היה לעמוד יותר בלחץ, עזב בסוף השבוע את הפרוייקט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יוגב ברזילי, אימת החיזבאללה מנס-ציונה, הזדכה על הציודים ונטש בסוף השבוע את הווילה של המדינה, במהלך שהצליח להפתיע אפילו אותנו. הוא היה מועמד להדחה לצידם של דקלה קידר וסיראק מ. סבהט, שלמרבה האימה, יינצלו אולי בזכות הליכתו המוקדמת.

כזכור, יוגב החל לארוז את חפציו כבר באמצע השבוע, לאחר שעזב את הסדנה עם העיתונאית דנה ספקטור ופרץ בבכי בחדרו, אך כבר בסיום אותו פרק, פָרק בחזרה את הבגדים לארון.

בסוף השבוע הופיעה באתר הפרוייקט הודעה לפיה "עקב בעיות טכניות" נפסקת באופן זמני הצבעת הצופים באמצעות SMS. השמועות שהחלו להתפשט במהרה בפורום, טענו כי יוגב ברזילי נטש את הווילה.

כתבנו לענייני הפרוייקט, מורן שריר, שנשלח לברר את העניין, מוסר: "ובכן, מבירור שערכתי אצל מקור שכרגע לא אוכל לחשוף, עולה כי יוגב אכן נטש את הפרוייקט בסוף השבוע. בשלב זה לא רשאי המקור שלי להוסיף פרטים נוספים - לפחות לא עד לשידור הפרק הקרוב, ביום ראשון. עד כאן".

ברשומה שפירסם בבלוג שלו כבר ביום חמישי, תחת הכותרת "הסוד", רמז יוגב לגבי כוונותיו: "אני מניח שאם ראיתם את הפרקים האחרונים אז אתם מבינים את הסוד שלי, ועכשיו גם אתם חלק ממנו. מה שכן, הסוד עדיין לא נחשף במלואו, אז תתכוננו להפתעה...".

ביום חמישי, כזכור, פרסמה כאן עידית גיל-אשל את התאוריה שלה לגבי תוכנית האב של יוגב לכיבוד הווילה. היא רמזה שהוא משחק בנו כמו שהוא משחק בדקלה, ושלא תרשו לו לעבוד עליכם. כעת, מתברר, שכמו רבים וטובים לפניה (גולדה ב-73', אמנון אברמוביץ' בבחירות 96' ובגמר מונדיאל 2002, למשל) טעות גדולה היתה בידה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by