בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שטראוס-עלית כבר לא לבד 
 
 
מערכת מיקסר

ענקיות המדיה סוני וברטלסמן, מתאחדות לגוף חדש שיגלגל 8 מיליארד וישלוט על רבע משוק המוסיקה. "קשה לשרוד לבד", מסביר יו"ר תאגיד הענק הגרמני

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תאגיד סוני ותאגיד ברטלסמן הגרמני יקימו יחד את סוני BMG. התאגיד החדש עתיד להיות הכוח המוסיקלי השני בגודלו עם הכנסות שנתיות משוערות של 8 מיליארד ושליטה על 25 אחוז מהשוק העולמי.

לכל אחת מהחברות תהיה שליטה של 50 אחוז בדיוק על הכח החדש. "הבנו שאנחנו לא יכולים לשרוד לבד בשוק הקשה הזה" ,מסביר יו"ר ברטלסמן, גונתר תיילין.

החברות יחלקו ביניהן את ארסנל החומרים הקיים אצל שתיהן, אולם יקליטו ויפיצו חומרים חדשים בנפרד. BMG תורמת לקולקטיב שמות כמו אלוויס פרסלי, בריטני ספירס, ג'אסטין טימברלייק, כריסטינה אגילרה, דיידו, אאוטקאסט, רוד סטיוארט, אבריל לוין והסטרוקס; סוני תורמת את ביונסה נוואלס, ג'ניפר לופז, סלין דיון, פרל ג'אם, ריקי מארטין, טורי איימוס, מייקל ג'קסון, בילי ג'ואל, סיימון וגרפינקול, ברוס ספרינגסטין ובוב דילן.

במידה והחברה המאוחדת אכן תקרום עוא וגידים, היא תשלוט, כאמור, על רבע מהשוק. 25 אחוז נוספים יהיו תחת יוניברסל, שסיפחה זה לא מכבר את מחלקת המוסיקה של דרימוורקס ורבע שלישי יישלט על ידי EMI וטיים וורנר, שנמצאות בשיחות איחוד זה זמן רב. הרבע האחרון יתפלג לחברות העצמאיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by