בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
השיק של הנרתיק 
 
 
טלי גלסקי

טלי גלסקי עם ההבטחה האחרונה בתחום הוויברטורים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הטבע העניש את האשה, טוען ד"ר שלמה לב, פסיכוסקסולוג במרכז למיניות בתל אביב. "המהנדס טעה במיקום של הדגדגן - הוא לא שם אותו בפתח של הוואגינה. כלומר, האורגזמה של הגבר בהשוואה לאורגזמה של האישה היא מאוד פשוטה. חכך את העטרה ואחרי זמן זה או אחר הגבר גומר. אצל אישה היא יותר מורכבת ובדרך כלל אמוציונאלית". לטענתו, הרבה בעיות נגרמות בגלל חוסר הבנה של הגבר את האורגזמה של האישה. "גבר שחושב שזיון זה לדחוף קדימה ואחורה - האישה שאיתו לא תגמור לעולם".

סקרים שונים שנעשו בישראל תומכים בדעתו של לב. כשבעים אחוז מהנשים הישראליות, כך עולה, אינן מגיעות לאביונן במהלך המשגל. לרשימת שלושים האחוזים הנותרים נכנסות גם אלה שגומרות רק בחמישה מתוך עשרה משגלים. מכאן עולה כי רוב הסיכויים הם שאת לא חווה אורגזמות במהלך יחסי מין, בדיוק כמו השכנה, החברה ואימא שלך.

גם אם מתייחסים בספקנות להיותו של המדגם מייצג - כי מי תספר לסוקרת שהיא לא גומרת, עדיין מדובר במאות אלפי נשים לא מסופקות. העונש שקיבלה חווה בגן עדן, כך נראה, הוא לא רק צירי לידה, אלא גם סקס בלי גמירה.

בכל הקשור ל"חוסר התאמה מינית", ד"ר לב אינו תומך בתיאוריה, למעט מקרים יוצאי דופן של מיקרו-פין שבזקפה, או במלים פשוטות - כשהאיבר הזכרי מגיע לאורך של 2-5 ס"מ בלבד. גברים, עכשיו אתם יכולים להירגע: כל מספר גדול יותר בהחלט יכול לבצע את העבודה. זה לא הכלים של השיפונציק, זו תמיד השיטה.

לדברי לב, מיניות היא התנהגות נלמדת. במסגרת טיפולים שונים הוא מציע טכניקות ועזרים מיוחדים, בהם גם ויברטור. על פי רוב הוא לא יציע את האיברים הענקיים מסיליקון סגול עם הפנינים והארנב שמחכך את הדגדגן בשלוש מהירויות, אלא מסאז'ונים, שלא מאיימים על הגבר בסיפור. "חלק מהגברים רואים בוויברטור משהו מאיים ואפילו תחרותי", הוא מסביר,"לא בגלל היכולות שלו אלא בגלל החדירה. רוב הגברים סובלים מחרדת פין".
 

לכל אשה שלא רוצה להסתובב עם זין גדול בתיק

טוני אטלס, העוסקת בייבוא המסז'ונים הללו, תסכים כנראה עם הקביעה של ד"ר לב לפיה "האיבר הכי חשוב למין הוא הראש שלנו - בהיעדר פנטזיה, פתיחות ותקשורת טובה שום ויברטור לא יעזור". מנגד, היא חושבת שלפעמים העזרה הזו היא דווקא חיונית.

בגיל חמישים ומשהו, כשמאחוריה קריירה ארוכה של אחות, היא מצאה את עצמה מביאה את בשורת עזרי המין לישראל הפוריטנית, שאמנם משחקת אותה ניו יורק אבל רוב הזמן חיה בקָבּוּל. אם מישהו היה אומר לה לפני שנה, שיבוא היום בו תעשה יחסי ציבור לרטט החשמלי באיברים נשיים וגבריים, היא היתה צוחקת בחוסר אמון. אבל מאז חודש מאי האחרון היא כבר הספיקה לשמוע את הסיפורים הכי אינטימיים של זרים גמורים, ככה שאפילו השמים הם לא הגבול.

"מין הוא חלק מהבריאות", מצהירה אטלס, "ומין צריך להיות כיפי ולפעמים גם מצחיק, לכן יש צעצועי מין". ה"צעצועים" שלה הם לא האסוציאציה הראשונה שעולה לכם לראש כשאתם חושבים על ויברטור. אחד מהם נראה כמו ידית של דלת ואחר נראה כמו מכונת גילוח. הם עונים על צרכיה של אשה שלא רוצה להסתובב עם זין גדול בתיק, או גבר שלא נעימה לו התחרות החודרנית מצדו של פלסטיק עבה במיוחד.

למרבה ההפתעה, לא ניתן למצוא את מוצריה בחנויות הסקס. "אני פונה לגברים ולנשים שמפריע להם להיכנס לסקס שופס", היא אומרת, בהתבסס על פידבקים שקיבלה. לכן הוויברטורים משווקים דרך הרשת, בתי מרקחת פרטיים וחנויות ללבני נשים. היא מוכרת ל-44 סניפים מנהריה עד אילת, ומקווה להציב אותם יום אחד גם במספרות ובחנויות אחרות.
 
- מה גורם לאשה לקום באמצע החיים ולהתחיל לשווק ויברטורים?
"לפני כ-7 שנים נכנסתי כשותפה בחברה העוסקת בשיווק רפואי. הכרתי פיזיותרפיסטית-סקסולוגית, שהציעה לי לייבא מרחיבי נרתיק לארץ. שיווקתי בעיקר לנשים שעברו הקרנות אונקולוגיות. לאחר כמה שנים התפרקה החברה בעקבות מחלה של אחד השותפים, ואני הלכתי לדרכי, תוך התמקדות בשוק הסקסולוגי שכבר למדתי להכיר".

- יש טייפ מסוים של צרכני או צרכניות ויברטורים?
"מבדיקה שעשיתי מסתבר שאין פרופיל. הדימוי הוא כבר לא של בתולה זקנה שלא ראתה גבר מימיה, החוששת מגברים ומשתמשת בוויברטור לסיפוק צרכיה בסתר", היא מפרשנת, ומציינת בסיפוק שזוגות רבים מעוניינים לשפר את חיי המין שלהם. "מכרתי לנשים שסיפרו שהצלתי את חיי הנישואים שלהן, לזוגות שרצו לגוון, למישהי שרצתה מתנה לאחיינית בת ה-18 שלה וגם לנשים בנות 70".

- האם יש ניצנים של שינוי במודעות לבריאות מינית?
"כשהייתי ילדה היתה לי חברה שאימא שלה הסבירה לה שצריך לסבול את יחסי המין כחלק מחובות הנישואים. אני מאמינה שהיא סבלה מהם, ושאת הסבל הזה ניתן היה לפתור בקלות. היום, גם נשים בנות חמישים פלוס מגיעות לקנות ויברטורים ומרחיבי נרתיק, וזה אומר שכל השנים היו להן בעיות, אך הן חשבו שכך זה צריך להיות".

- באילו מקרים מומלץ להשתמש בוויברטורים?
"אני לא אוהבת להמליץ. בניגוד לפסיכיאטר אחד שפעם אמר לי שכל אשה צריכה ויברטור, אני מאמינה שכל אשה צריכה מה שעושה לה טוב. אני גם לא מוכנה לספר במה אני משתמשת".

- מה מיוחד בוויברטורים רפואיים, תמימים למראה?
"חלקם למשל מתאימים למסאז' עדין שיעורר את האשה, ולאחר שהגבר כבר חדר לתוכה, היא יכולה לשים את המכשיר מאחורי שק האשכים שלו, וכך להגיע לנקודת הג'י שלו. כך שניהם נהנים מאותו ויברטור. בנוסף, הם יכולים לסייע לא רק כדי להכין את האשה לסקס, אלא אף לספק את המולטי-אורגזמיות שבינינו, כשהגבר מתעייף. אולי הם גם יכולים לפתור את בעיית הנימפומניה".

- העובדה שאת אחות מסייעת לך במכירות?
"תראי, אני לא מוכרת את המוצרים שלי, אלא משווקת אותם דרך חנויות. אבל אולי בעלי החנויות רואים בי מעין ד"ר רות, למרות שאני אנטיתזה שלה. היא חושבת שצריכים לקיים יחסי מין באמצע הרחוב, אם מרגישים צורך. אני יותר מיושבת".

ביום הסטודנט האחרון שערכה אוניברסיטת תל אביב הופיע חידוש מרענן. לצד דוכני התכשיטים, פעמוני הרוח והתבלינים, שניסו לפתות את הסטודנטים לנטוש את הספרייה לטובת שופינג צבעוני, ניצב לו דוכן לאביזרי מין. וכך, לאור היום, המרצים ובלי בושה, נרכשו דילדואים, מעוררים למיניהם וטבעות סיליקון לפין.

האם כל זה אומר שהישראלים, ובמיוחד הישראליות, מתחילים לנער את הסדינים גם מחוץ לחדר המיטות? טוני אטלס מאמינה שכן, ומקווה שבקרוב תוכלו לקנות את הוויברטורים שלה כמעט בכל מקום. שהרי נאמר, מי שמציל אורגזמה אחת של בת ישראל, כאילו הציל עולם ומלואו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by