בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מיכל אמדורסקי לשוטרים: "באתם לאנוס אותי?" 
 
 
מערכת מיקסר

על פי דיווחים שזורמים מצפון ת"א, האמדורסקית השתוללה וסילקה שוטרים שבאו לעזור לה עם פנצ'ר באוטו בחמש בבוקר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עדי ראיה שהסתובבו באיזור גני התערוכה בתל אביב בבוקר יום שבת, הופתעו למראה מחזה מעניין וביזארי למדי: מיכל אמדורסקי מסתובבת חסרת מנוחה, משתוללת ומקללת שוטרים שהגיעו להרגיעה. על פי הדיווח ב"ידיעות אחרונות", שציטט עדי ראיה, האמדורסקית קראה לעבר השוטרים ההמומים: "תסתלקו מפה, באתם לאנוס אותי".

עובד מחפוד, סוכנה של אמדורסקי, אומר שיכול להיות שהדברים אכן נאמרו, אך גם אם כן, "לא שופטים אדם כשהוא נמצא בסיטואציה כזאת".

ומה היתה הסיטואציה? על פי מחפוד, בסוף בילוי משותף עם המצליחנית הצעירה וחברים אחרים, נפרדה מהם אמדורסקי לשלום ונסעה במכוניתה, כשלפתע תקף אותה תקר בגלגל. "מיכל היתה תקועה עם פנצ'ר בגלגל בחמש לפנות בוקר, ואנשים הטרידו אותה במקום לעזור. היא היתה מאוד מפוחדת".

"כשהשוטרים הגיעו", ממשיך מחפוד עם מילים כדורבנות, "הם לא ממש עזרו לה, אלא השאירו אותה עם הפנצ'ר. זה עיצבן אותה. אי אפשר לצפות ממנה להיות נחמדה בשעה ששוטרים עומדים מולה ולא עושים כלום. חמש בבוקר, אנשים חוזרים מבילוי במועדונים, מלא צעירים, זורקים הערות מעליבות, מיכל תקועה עם פנצ'ר והשוטרים עומדים ושותקים. בנאדם יכול להגיע למצבים הרבה יותר קיצוניים מזה. גם אם מיכל אמרה את הדברים, זה לגיטימי כשהחיים שלך בסכנה".

מה יש לומר. חפלה?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by