בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הומואים נהנים יותר 
 
 
מערכת מיקסר

מחקר חדש טוען שאחוז ההומואים שצורכים קוק כחלק מסגנון החיים שלהם, כפול מבקרב אחיהם הסטרייטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הפתעה: הומואים צעירים צורכים יותר סמים מסטרייטים בני גילם. הסמים המועדפים על חברי הקהילה הם אקסטזי, קוקאין ומריחואנה, כך עולה ממחקר חדש שנערך בארה"ב.

כשליש מכלל הנשאלים במחקר אמרו כי הם צורכים סמים לפחות פעם בשבוע. אחוז הצורכים קוקאין כחלק מסגנון החיים שלהם כפול בקרב ההומואים, מאשר בקרב בני גילם הסטרייטים. זאת ועוד: שני שליש מהנחקרים ההומואים הצהירו כי הם השתמשו בסמים לפחות פעם אחת בחצי השנה החולפת.

המחקר המעניין, המתפרסם בכתב העת המדעי "Journal of Public Health", נערך בקרב 3,492 צעירים בגילאי 15-22. "הצעירים הללו חיים באווירה של סמים, התנהגות דכאונית וחרדה מהאיידס" אומרת לינדה ולרוי, מכותבות המחקר.

אבל לא רק באמריקה. מתברר כי גם בבריטניה ההומואים יודעים לחגוג כמו שצריך. מחקר שנערך בממלכה המאוחדת מראה אף הוא כי סל הצריכה הממוצע של הומואים כולל גם קוק. "הסצינה הגאה מבוססת על תרבות המועדונים והברים", אומר מונטי מונקריף, ממרכז הסיוע להומואים ולסביות. "אלו המקומות שאנשים הולכים להכיר אנשים אחרים, ובמקומות כאלו יש הרבה קוקאין ואקסטזי. זו תרבות הדוניסטית ואורח החיים הרבה פעמים קשור לצריכת סמים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by