בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יוסי וג'אגר כובשים את גרמניה 
 
 גם בהקרנות מסחריות. יוסי וג`אגר   
 
ניר נון נוה

סרט הטלוויזיה המצליח של אבנר ברנהיימר ואיתן פוקס יפתח את פסטיבל הקולנוע ההומו-לסבי של גרמניה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום רביעי הבא ייפתח פסטיבל הקולנוע ההומו-לסבי ה-13 של גרמניה במינכן, שיימשך כשבוע. במהלך הפסטיבל יוקרנו כ-50 סרטים באורך מלא ו-30 סרטים קצרים.

הסרט שנבחר לפתוח את הפסטיבל הוא "יוסי וג'אגר", סרטם של איתן פוקס ואבנר ברנהיימר. הסרט יתמודד בתחרות בפסטיבל על פרס "ניצת הורד".

"יוסי וג'אגר" הוקרן לראשונה בגרמניה בפסטיבל הקולנוע הבינלאומי של ברלין בפברואר, וזכה להתעניינות רבה ותשבוחות אין ספור. האולמות בהם הוקרן הסרט היו מלאים, וקהל רב הגיע לשיחות עם יוצריו. הסרט עורר עניין רב גם בכלי התקשורת בגרמניה, והסיפור הייחודי על רומן בין שני קצינים קרביים בצה"ל היה לאחד המדוברים בפסטיבל.

הסרט היה מועמד לזכייה בפרס ה"טדי", במסגרת תחרות הסרטים ההומו-לסבית של הפסטיבל, אולם לא זכה לבסוף, למרות ההימור של בכירים בתעשייה כי הוא עומד לגרוף את הפרס.

לאור הצלחתו בפסטיבל ברלין הוזמן, כאמור, לפתוח את פסטיבל הקולנוע ההומו-לסבי, והוא נרכש להפצה מסחרית ברחבי גרמניה החל מחודש דצמבר.

סרט ישראלי נוסף בפסטיבל הוא סרטו של ניר נאמן, "שלח לי מלאך", המתעד את חוויות יום ההולדת של הומו בודד בן 30. הסרט השתתף בפסטיבל הקולנוע של חיפה בשנה שעברה ועורר התעניינות רבה.

לאחר שבוע ההקרנות של הפסטיבל יוקרנו הסרטים גם בפרנקפורט, קלן וברלין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by