בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עוף טוב 
 
 
אורן הוברמן

אורן הוברמן תפס מקום טוב באמצע במופע האווירי של "דה לה גווארדה", ומדווח כי יש מצב לכיף חיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מזה כמה שבועות שכולם מדברים על "דה לה גווארדה". "אתה חייב לראות את זה!" אמר לי חבר שהיה יום וחצי בחו"ל. "הייתי פעמיים בניו-יורק! משכנתי בשביל זה את המזוודה", ניער אותי אחד השכנים במהלך שיחה-מאולצת במעלית.

רק אז הבנתי את גודל האירוע. כל הדיבורים מסביב, בנוסף לכתבה המפרגנת בחדשות ערוץ 2, הפכו את "דה לה גווארדה" לדבר הכי לוהט שקרה פה לאחרונה, לפחות מאז שרד הוט צ'ילי פפרס כמעט הגיעו לארץ.

כשהגענו לסינרמה, כל מה שניתן לראות היה הר סלבריטאים מצטופפים להם בכניסה, זוהרים ונוצצים כמו שאריות תחמושת. רק כשכולם השתחלו פנימה (ושרון איילון + אמא איילון + יואב הואילו בטובם להיכנס) ניתן היה לראות גם את המתחם הנאה שפתחו במקום, הכולל בר מאולתר (בתשלום, מלבד בירה) ודיילות המחלקות חטיפים קטנים ובלתי ברורים. כיאה לסלבריטאי ארצנו, כולם עסקו בהתמנגלות נמרצת עם כל השאר. למרבה האכזבה, הדבר הזכיר יותר מכל דווקא אורגיה של זקנים. רגע לפני שגם אני קיבלתי בוסה עסיסית מאודטה, זרק לאוויר אחד הצופים המנוסים "תלכו לצדדים אם אתם לא רוצים שיחטפו אתכם" ובהלה קלה שררה בקהל. יזהר כהן החליט שהוא לא נכנס.

לבסוף, כשהגיעה השעה, דחסו את כולנו, בעמידה, לתוך מתחם גדול וריק כשמעלינו פרוס בד לבן וגדול. חם מאוד וחשוך. "אין אפילו כיסאות" נרעשה אודטה. "למה לא מפעילים פה מזגן?" תהתה איזו שדרנית. למשמע הקולות מלמעלה השתתקו כולם. צילן של דמויות אנושיות החלו מופיעים על הבד הלבן. הפחד הורגש בבירור בקהל.

לא אספר לכם את השתלשלות העניינים מאותו הרגע, בעיקר בכדי לא לקלקל את ההפתעה למי שמתכוון להגיע. מאידך, קחו לכם כמה טיפים חשובים שעשויים לעשות את כל ההבדל. ראשית כל - בואו קצר. טי-שירט קצרצרה וג'ינס פשוט יספיקו גם אם גשם זלעפות מחכה לכם בחוץ. זאת אגב, מהסיבה הפשוטה שבתחילת המופע חם באופן בלתי נסבל כמעט, שלא לדבר על זה שאתם הולכים להרטב כהוגן אח"כ.

בנות – עשו לעצמכן טובה ובואו עם מכנסיים. אם תתנדבו לעופף באוויר, בחירה יצירתית אחרת עלולה להרוס ברגע את המוניטין המתנשא שעבדתן עליו כל כך קשה. לגבי החטיפות לאוויר, אפשר להירגע, זה הרבה פחות גרוע מכפי שזה נשמע, ובכל מקרה, אם אתם לא בעניין, התאמנו מול המראה על סירוב אסרטיבי ודאגו להתמקם בצידי האולם.

ההופעה היא אכן חוויה מרשימה. שילוב מקפיץ של מוסיקה חיה, משחקי אור וצל והתנגדות עיקשת לכוחות המשיכה באשר הם. השחקנים יעופו מכל כיוון, ירדפו אחד אחרי השני וירקדו נמרצות, כל זאת תוך כדי נגיעה מינימאלית ברצפה. בצד החסרונות תמצאו לא מעט רגעים מתים, לעיתים על סף הפיהוק, ועמידה ממושכת שלא תמצא חן בעיני כולם.

האם שווה להוציא 250 שקל כדי לראות את זה? לא בטוח. מאידך, אם תחליטו להשקיע את הכסף, תהיו בטוחים שמצפה לכם חוויה מעניינת ורוויית אדרנלין.
______________________________
"דה לה גווארדה" בסינרמה בת"א
מחיר: 250 ש"ח (180 ללקוחות אורנג')
מטבח: חטיפים קטנים בכניסה
חניה: לא חסר
זהירות: זקנות מפוחדות, אקרובטים תחמנים. אודטה דנין
ציון: 9 (בשביל דברים טובים צריך לשלם)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by