בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
102FM - רדיו עם הפסקה 
 
 
ניר נון נוה

הגשם התחיל ורדיו תל אביב הפסיק. חברת החשמל אשמה, אלא מה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אתמול זכינו סוף סוף ליורה, וגשם חדר למחוזותינו. כמה ברקים, רעמים, וממטרים ספורים שהחזירו את החדווה. שום דבר מיוחד ומסעיר במדינות העולם המערבי.

אלא שכמו בכל מדינות העולם השלישי, גם בישראל מתחיל לטפטף והמדינה משותקת. נתיבי איילון מוצפים, רחובות נחסמים, תעלות הביוב עולות על גדותיהן - כיאה למדינה מתוקנת.

אלמנט נוסף שצץ אמש היה הפסקה דרמטית בשידורי רדיו ת"א. בשעה 11:00 לערך, עת נשמע איזה רעם חביב ובעקבותיו ממטרים פזורים, דמם לפתע שידור תחנת הרדיו, וחזר רק כעבור כשעה. גם לאחר מכן התרחשו מספר הפוגות בנות מספר דקות בשידור. לאחר אחת מההפוגות הללו אף הבהירה השדרנית מיכל כספי כי "אתם יודעים איך זה, חורף, גשם, יש בעיות".

אז מה קרה שם? המשדרים של רדיו ת"א ראו טיפת מים ונכנסו ללחץ? הם מורגלים לשדר רק במדבריות?

יהלומה לוי, מנהלת רדיו ת"א, אומר כי האשמה מוטלת על חברת החשמל, אלא מה. "הייתה הפסקת חשמל בנמל, וגם הגנרטור קרס למשך כמחצית השעה. בסופו של דבר השתלטנו על חלק ממערך החשמל והשידור חודש. אנחנו מקווים שזה לא יקרה שוב. מדובר בהפסקת חשמל בכל צפון ת"א שאין לנו שליטה עליה".

בכל הנוגע לעובדה כי ההפסקה הראשית ארכה יותר ממחצית השעה, ובנוגע להפסקות האחרות, התגובה הייתה כי "לנו יד'וע רק על הפסקה אחת, ואנחנו מדדנו חצי שעה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by