בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הכי ניינטיז 
 
 
מירי גריי

מירי גריי מתמוגגת מכך שפרקר לואיס זוכה לכבוד הגדול ביותר – שידורים חוזרים יומיים בערוץ 3

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דרגת הקושי עלתה בהדרגה. קודם הראתי לאנשים כמה כתמי רורשאך שגרתיים. רק אחר כך הופלה הפצצה. "פרקר לואיס", היה כתוב על הכרטיסיה האחרונה. ואז השתרר שקט מהורהר. התגובות נעו על הטווח שבין "אין לי טלוויזיה" (לא עזרו כל ניסיונותיי להסביר שזוהי סדרת נוער שהתפגרה כבר בניינטיז), ובין "הבלונדיני עם התספורת הגיקית".

יש סיכוי שמי שהבריק לו לפתע מתוך התת מודע המושג "Coolness" זוכר במעומעם את סדרת המופת פרקר לואיס. אותו המישהו, סביר להניח, שייך לאותה תת-קבוצת האוכלוסיה שמסוגלת לרפרש פתע בדמיונה את מטרת העל הראויה (תיאום שעונים, אולי?), לשמה עמלו לואיס וחבריו לשנות הקסם בסנטה דומינגו היי. הוא גם אמור לדעת שעבור פרקר, מייקי רנדל, והסייד קיק הממושמע שלהם מכיתה י'- ג'רי סטיינר - שום דבר לא מהווה בעיה(not a problem) . אפילו לא מיס מוסו, המנהלת הרודנית, שבעזרת האסיסטנט שלה, פרנק (לוציפר) למר, כבר חרצה ציפורניים בנימיהם הדקים של רוב תלמידי התיכון, אבל משום מה לא הצליחה אף פעם לבעוט את ישבנו המחוכם מידי של לואיס מחוץ לדלתות המוסד. חדשות טובות אם כן: פרקר לואיס חוזר! לשידורים חוזרים יומיים בערוץ 3! איזה נחת.

מעבר לים קראו לה "פראקר לואיס לא יכול להפסיד". כאילו שאפשר עם צוות כזה. לואיס הוא בעל החשיבה הרציונאלית; מייקי. טוב, מייקי מחזיק במעיל עור שווה במיוחד; וג'רי דואג לגאדג'טים ולאמצעים הטכנולוגיים בכל פעם שנורה נדלקת מעל ראשו של פרקר.

אולי זה הזמן להזכיר גם את "זה עם האחות שקוראים לה שלי"- עוד תשובה אהודה מאד במבחן האסוציאציות שלי. יש סיכוי טוב שהפרק הראשון של הסדרה היה הרגע בו הבינו רבים שגם לילדות אמריקאיות קוראים לעיתים שלי (אם כבר דנים בנושא, אנשים מופרעים במיוחד יזכרו את הנער המגודל 'שלי' בסרט "אישה באדום"). שלי לואיס היא כל מה שאחות קטנה אמורה להיות. אשת מזימות פיקחית עם פני פודינג וניל. חבלנית מקצועית, שעוקפת באכזריות שלה את מוסו בסיבוב. חוסר המעצורים שלה מצליח לפרקים אף להגביר את קצב הלב, גורם לתהות האם יכול להיות שהפעם פרקר הוא באמת דד-מיט. אבל זה אף פעם לא קורה. הוא הרי תמיד מרחק קולנס אחד קדימה.

רק שלפעמים הוא נתקל בקוביאק. לארי קוביאק הוא כוכב הפוטבול של בית הספר. נפיל שתקן בעל יצר אכילה מפותח. ישיבת-שוגג על שקית האוכל החומה שלו היא דרך יעילה בהחלט להידוק הקשרים עם מרצפות המסדרון. מהלכיו של קוביאק מלווים ברבים מאפקטי הסאונד המגניבים של הסדרה. זה רועש מאד כשהוא הולך, וכשהוא מאגרף את כפות הידיים זה כבר מתחיל לכאוב. ואם רוצים לדבר במונחים של זוויות צילום, זה גם עקום מאד כשהוא תופס מישהו ומצמיד אותו אל הקיר. שלא לומר מצחיק.

כל זה הופך את פרקר למשהו שהיה שווה להספיד כשירד בארה"ב אחרי שלוש עונות בלבד. אבל מי היה מודע לכל זה אז. זה היה בשנות ה- 90, בוורלי הילס 90210 כיכבה בתפריט הטלוויזיוני הדל של רבים, ואז לא היו אזהרות לגבי תוספים מלאכותיים.

יכול להיות שכבר מאוחר מדי לכל זה עכשיו. עדיין, לא בכל יום יש הזדמנות לראות את קורין "קורקי" נמק (פרקר) הנשכח טרם ימי "סטארגייט", ואת אייברהם בנרובי (קוביאק) לפני שהתגלגל להיות פקיד קבלה רגיש ב"אי.אר". אם מתעקשים, פרקר עדיף פי כמה מהגולש הבלונדיני היהיר של "הצלצול הגואל", ואם מתעקשים עוד יותר, הרי זה ממילא מיד אחרי "ערב טוב". בכל מקרה אי אפשר להפסיד.

_______________________________________
פרקר לואיס, מדי יום ב-18:00, ערוץ 3 בכבלים
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by