בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בעולם הערבי נלחמים על זהבה בן 
 
 
מערכת מיקסר

לקראת חגיגות 100 שנה לאום כולתום הפכה לבן לזמרת מבוקשת במדינות ערב. בשבוע הבא תצולם לסרט מיוחד באל-ג'זירה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בשבועות האחרונים פונים יותר ויותר גורמים ממדינות ערב לזהבה בן, בבקשה שתגיע להופעות לקראת חגיגות 100 שנים להולדתה של אום כולתום. בימים אלו מתקיימים מגעים נמרצים על השתתפותה במופעי הקיץ המתוכננים בפירמידות במצרים ובדובאי.

בינתיים מגיע בשבוע הבא צוות של רשת הטלוויזיה אל-ג'זירה במיוחד לישראל, לצלם סרט על זהבה בן, הזמרת הישראלית שהצליחה לעשות אום כולתום בצורה שמרגשת את כל העולם הערבי.

ראובן פינטו, מנהלה האישי של בן אומר לynet כי : "זה שזהבה אהובה במדינות ערב, לא חדש לנו. לפני שנתיים הופענו בטוניס ואנחנו יודעים שיש לה קהל שרוצה לשמוע אותה. כשפנו אליי לפני כשבועיים מ'אל-ג'זירה' הבנתי שהפתיעה אותם מאוד העובדה שזמרת יהודיה שרה אום כולתום".

אחת ממטרות הסרט היא להראות שהדיאלוג התרבותי בין העמים נמשך, למרות הסכסוך המתמשך. מנהלה האישי של בן, ראובן פינטו, אומר לynet כי בשנתיים האחרונות קשה שלא להבחין שיש קהל רב במדינות ערב שמעוניין לשמוע את בן, בעיקר לאחר המופע שלהם בטוניס. אולם העובדה שפנו מ'אל ג'זירה' הפתיעה גם אותו. "כשפנתה אליי המפיקה של אל-ג'זירה היא אמרה שבעיניה זה לא יאומן שמתוך מילארד מוסלמים נמצאה דווקא יהודיה אחת שיכולה לשיר את אום כולתום".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by