בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביגוס דיקוש 
 
 
מערכת מיקסר

יוגב ברזילי, הקצין שברח, הביא ל"רייטינג" ראיון מלא טינופת, בוץ ולכלוכים על כל מה שזז - מדיקלה ואורן עד צפנת. להלן ראשי פרקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כמעט שבוע מאז שיוגב נטש את הווילה, ונראה שהעניינים טרם חזרו למסלול הנכון. שני הפרקים האחרונים הורכבו בעיקר מרגעים קומיים (צ'ינו מתקן את המזגן וממשש את הביצים. גדול) עד לא מעניינים (אורן עם זר חוויות חלביות מהאמא התוניסאית השמנה שלו). ויוגב? כבר פודה ניירות ערך. נהנה מהתהילה. "אתה כוסון", צועקים לו בשינקין. בנות צועקות לו 'תעשה לי ילד'. כאלה דברים.

מי שלא מבין את המאסטרפלאן של האסטרטג המבריק הזה, לא ראה עדיין את השער של "רייטינג" מהיום, שמריח מיוגביזם מטורף. חמישה עמודים של ראיון לוהט עם איילת שני מוכיחים קודם כל עד כמה יוגב מבין את המדיה ושוחה בה כמו ראשן. אבל יש גם הרבה רגעים סנסציוניים של מרואיינים מתחילים, או מופרעים.

נתחיל עם דקלה, כמובן. "לא הייתי מאוהב. אהבתי. זה שונה", הוא מסביר. "הרגשתי שהיא הכי דומה לי בווילה, שהיא יכולה להבין אותי. והיא לא הייתה כזאת הארד טו גט. היא ועוד איך עודדה אותי, ואני יכול לתת מיליון דוגמאות. את יודעת כמה פעמים היא משכה אותי לשירותים וניסתה לדבר איתי, או אמרה לי ' אני רוצה לקחת את האוטו שלך ולברוח איתך'? כשדניאל עזב, ועשינו את מעגל האהבה, פתאום אני מרגיש את היד שלה מלטפת אותי בגב התחתון".

למה היא בכל זאת הלכה עם אורן? יוגב מייחס את זה לכך שאורן ודקלה נעשו חברים בנקודה שבה שניהם היו במקום נורא נמוך. אורן הכי נהנה מתשומת הלב של דקלה וקמילה. "כשהוא מכין אוכל לו ולדקלה, הוא תמיד מזמין את קמילה לשבת אתם, בשביל לצאת גבר מזה ששתיהן רוצות. למה מי זה אורן? מה הוא יודע לעשות? כלום. פרווה. בלעדיהן הוא לא שווה כלום. אורן יודע שהוא לא ייבחר. אפילו הוא לא מספיק טיפש בשביל לחשוב שיבחרו בו. כשהם ביחד, זה מהלך מאוד נכון, כי אנשים מסתכלים ואומרים - מה פתאום שנפריד ביניהם, איזה חמודים".

עוד לכלוכים? על עוד אנשים? אין בעיה, רק תגידו - היחיד שיוצא נקי זה פיראס. על טוני וצ'ינו: "גם כן זוג. טוני רק רצתה להיות זו שתגרום לצ'ינו להרגיש. אפשר לחשוב מיהו בכלל. הם רק היו מזדיינים כל הזמן. צ'ינו, שטוען שהוא זיין כזה גדול. הבן אדם צורח יותר מהבחורה, ואני לא רוצה להגיד לך תוך כמה זמן הוא גומר".

על סירק: "אני לא יודע עם מישהו כן אוהב את סירק. אני מאוד כועס על זה שהוא קפץ על המציאה כמו זאב על הטרף. הוא הרגיש הפסיכולוג של כולם, ועצבן אותו שהוא לא הראשון לדעת. הוא רוצה להראות שהוא יודע לשאול ולהוציא מידע מאנשים, שזו תכונה חשובה למנחה".

על צפנת: "היא נראית כמו נרקומנית, במיוחד כשהיא מעשנת, כי היא רזה מדי"; על לאה: "יש לה תחת ענק"; על קמילה: "יש לה צמיגים כשהיא יושבת".

ועל דקלה שוב: "יש לה משחק כזה מגעיל, שהיא מנסה להיות נייטרלית בזמן שהיא הכי תככנית. זה לא שהיא סובבה לי את הראש ממש. היא שיתפה עם זה פעולה. היא קיימה איתי את כל השיחות האלה וכל ההתכתבויות האלה, ובסוף תקעה לי סכין בגב".

ועל עצמו: "זה מאוד מגניב להיות מנחה. יאיר לפיד זה המודל שלי. הוא גם מצחיק וגם רציני. יש תחושה מסויימת של פספוס. אם הייתי מישהו אחר, אורך למשל, והייתי יודע מבפנים שאני לא מספיק טוב ושינפו אותי בין כה וכה, הייתי מרגיש רק הקלה. אבל אני, לאורך כל הדרך ידעתי שאני אשאר בחמישיה האחרונה, ואולי גם אהיה מנחה".
____________________________
הראיון המלא עם יוגב, היום ב"רייטינג"
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by