בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הומר סימפסון זקוק לניתוח לב 
 
 הומר ובארט. בדרך למחלקה הקרדיולוגית בספרינגפילד   
 
מערכת מיקסר

חוקרים בדקו את אורח החיים של בני משפחת סימפסון, והזדעזעו ממצבו של המפרנס הראשי. בארט דווקא די בסדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחת סימפסון עומדת להוות עול כבד על מערכת הבריאות, על פי דעת צוות חוקרים שבדק את אורח חיי המשפחה המצויירת האולטימטיבית. החוקרים נחרדו בעיקר מראש המשפחה, הומר סימפסון, שלדעתם הוא למועמד ודאי לניתוח לב פתוח.

החוקרים מצאו שאורח חייו של הומר, איך לומר, לא הכי בריא. רביצה מול הטלוויזיה, זלילת חטיפים, בליסת סופגניות וג'אנק פוד בכמויות מובילה את הומר היישר למחלקה הקרדיולוגית.

ה"גארדיאן" הבריטי מדווח כי על פי בדיקה מדוקדקת התברר לחוקרי המרכז הפיזיולוגי שהומר צורך כ-130 גרם שומן מדי יום, 3100 קלוריות, 2 מנות אלכוהול ושוקל כמעט 110 ק"ג. יחד עם הפעילות הגופנית המבוסס בעיקר על הליכה למטבח, הגיעו החוקרים למסקנה החד משמעית כי הגיע הזמן לניתוח מעקפים.

הבן הסורר, בארט, גם לא ממש מקפיד יתר על המידה, בהיותו תפוד כורסה ובולס ממתקים. על פי החוקרים הוא עלול לסבול מסכרת עקב רמת הסוכר הגבוהה בדמו. אולם מעבר לכך נראה כי מארג' עושה עבודתה נאמנה, שכן ההשפעה של הומר מינורית למדי.

בארט שוקל כ-30 ק"ג, צורך כ-1600 קלוריות ביום, 61 גרם שומן - שמהווים את המנה המומלצת, ומוציא בפעילות גופנית כ-1130 קלוריות ביום. יש עתיד לדור הצעיר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by