בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האוצר מחוייב להעביר 30 מיליון שקל לרשות השידור 
 
 
מערכת מיקסר

כך קבעה ועדת המשנה של ועדת הכספים לנושא תקציב הרשות. האוצר: אנחנו לא חייבים דבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ועדת המשנה של ועדת הכספים בכנסת, שבדקה את נושא תקציב רשות השידור, העבירה ליו"ר ועדת הכספים, ח"כ אברהם הירשזון, המלצה חד משמעית לחייב את האוצר להעביר לרשות השידור 30 מיליון שקל, כחלק מהתחייבויות האוצר לשנת 2003.

הוועדה המליצה עוד להטיל סנקציות על האוצר, אם לא יעשה כן.

הוועדה בדקה את דרישות רשות השידור ומצאה כי אכן האוצר חייב לה סכום של כ-30 מיליון שקל, בהתאם להתחייבויות שהעניק לרשות בתחילת השנה. על פי התחייבויות אלו אמור היה האוצר להעביר לרשות 43.5 מיליון שקל, הכולים 12 מיליון על ערוץ המזה"ת ששידוריו קוצצו, 4.5 מיליון על האולפנים המיוחדים שהוקמו לצורך סיקור מלחמת המפרץ ו-27 מיליון בעבור הסכמי הפרישה של 190 עובדים ברשות. עד היום העביר האוצר רק כשליש מהסכום - 13.5 מיליון שקלים.

בהחלטת הוועדה נכתב כי"לאחר ששמענו את הצדדים ובחנו את מסמכי משרד האוצר ורשות השידור, ובהתחשב במכתבו של מנכ"ל משרד התמ"ת, אנו מחליטים להמליץ ליו"ר ועדת הכספים של הכנסת, ח"כ אברהם הירשזון, לדרוש ממשרד האוצר להעביר באופן דחוף לרשות השידור את יתרת 30 מיליון הש"ח כפי שמופיע בהתחייבות משרד האוצר לרשות השידור בתקציב 2003. הוועדה סבורה, כי אין להפסיק את השידור הציבורי בשום תנאי וזאת בשל חשיבותו המרכזית לדמוקרטיה ובשל החובה לקיים את חוק רשות השידור".

חברי הוועדה אף הוציאו אזהרה לאוצר, פן ימשיך לעכב את הכספים, שכן "יו"ר ועדת הכספים יכול למרר את החיים לשר אוצר".

באוצר, מנגד, ממשיכים לטעון כי הם לא חייבים גרוש לרשות השידור. לעומת המיליארדים שהולכים להתנחלויות, 30 מיליון זה באמת גרושים.

ממשרד האוצר נמסר כי הם אינם חייבים כסף לרשות.




"לאחר ששמענו את הצדדים ובחנו את מסמכי משרד האוצר ורשות השידור, ובהתחשב במכתבו של מנכ"ל משרד התמ"ת, אנו מחליטים להמליץ ליו"ר ועדת הכספים של הכנסת, ח"כ אברהם הירשזון, לדרוש ממשרד האוצר להעביר באופן דחוף לרשות השידור את יתרת 30 מיליון הש"ח כפי שמופיע בהתחייבות משרד האוצר לרשות השידור בתקציב 2003".



"הוועדה סבורה, כי אין להפסיק את השידור הציבורי בשום תנאי וזאת בשל חשיבותו המרכזית לדמוקרטיה ובשל החובה לקיים את חוק רשות השידור".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by