בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 2 מציג: פסוקו של יום במקום גבסו 
 
 
מערכת מיקסר

מנכ"ל הרשות השנייה דורש לשלש את כמות שידורי המסורת. בכירים בערוץ 2: המנכ"ל עם הכיפה כופה את עמדותיו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד בערוץ 10 חוששים לא מעט מהבוס החדש בן-צבי, בעל העמדות הפוליטיות המובהקות והקירבה למפד"ל, מתברר כי בערוץ 2 הדברים חמורים עוד יותר. מנכ"ל הרשות השנייה, מוטי שקלאר, מגבש לאחרונה כללים חדשים עבור זכייניות ערוץ 2. בין החידושים הבולטים - שילוש מספר שעות השידור בנושאי מסורת.

במסדרונות הזכייניות, כצפוי, זועמים. בכירים בערוץ אומרים כי שקלאר, דתי חובש כיפה המתגורר בהתנחלות עופרה, כופה את עמדותיו ואמונותיו. "ברשות השנייה נפלו על הראש" אומרים בכירים בערוץ ל"מעריב". "אין סיכוי שנשדר את כמות השעות שהם דורשים בנושאי מסורת. את התוכניות האלה רואה אותו מספר אנשים שעשוי לצפות בשיקופית של תקלה". עוד טוענים בערוץ כי בימים אלו, לאחר שעלה ערוץ המסורת "התכלת" לשידור, הופך רעיון שידורי המסורת לחסר כל ביסוס, כלכלי ותוכני.

שקלאר, מצדו, לא מבין על מה הרעש. "אין קשר בין זה לבין העובדה שאני חובש כיפה, כי אני חושב ששותפים לעמדתי לא רק חובשי כיפות", הוא אומר. "המסך הוא לא רק שלהם והם לא יכולים לעשות בו כבשלהם. כל מה שהם רוצים זה לעשות תוכניות שמניבות כסף. שיעשו תוכניות אטרקטיביות עם זיקה למסורת ואז יהיו גם צופים".

חידוש נוסף המעצבן את אנשי ערוץ 2 מתבטא בעובדה שמנכ"ל הרשות יהיה הפוסק האחרון בכל הנוגע לשיבוץ תוכניות למבוגרים. זאת אומרת ששקלאר, חובש הכיפה מעופרה יחליט האם לאשר ומתי לאשר. "מנכ"ל הרשות הופך לעורך ראשי של שידורי הערוץ" זועמים בקרב הזכייניות, ותוהים לאן ימשיך להתגלגל כדור השלג. ברשות עצמה לא מבינים במה מדובר. "מידת הגמישות של המנכ"ל גדלה, זה הכל".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by