בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הבי.בי.סי מתחנפת 
 
 
מערכת מיקסר

לאחר התלונות של ישראל - הבי.בי.סי מינתה עורך מיוחד לפיקוח הסיקור על האיזור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבי.בי.סי מינה בימים האחרונים עורך מיוחד שיפקח על סיקור הרשת את הסכסוך במזרח התיכון. העורך החדש, המוגדר כ"עורך מייעץ", תפקיד שלא היה כמותו עד היום בבי.בי.סי, יבדוק את הדיווחים על המזרח התיכון בכלל והישראלי-פלסטיני בפרט, במטרה להקפיד על דיווח הוגן ומאוזן.

לתפקיד מונה מלקולם באלן, עד לפני שלוש שנים ערוף מהדורת החדשות המרכזית של תשע בערב בבי.בי.סי. הרשת אומרת כי מדובר במינוי שמטרתו "לשפר את סיקור האיזור ואת היחסים עם השחקנים הפוליטיים המרכזים".

כזכור, בשנה החולפת הפנתה ישראל אצבע מאשימה לעבר הבי.בי.סי, בטענה כי דיווחי הרשת הם פרו-פלסטינים. גם ממשלת בריטניה הביעה תרעומת על שידורי הרשת, בעיקר בכל הנוגע למלחמה בעיראק, בטענה כי הסיקור לא היה מאוזן והיה פרו-עיראקי.

ה"טלגרף" הבריטי מדווח כי ראשי הבי.בי.סי הבינו את הרמזים, והחליטו לשים דגש מיוחד על סיקור האיזור. כזכור, ישראל זעמה במיוחד על שידור התוכנית המיוחדת על פרוייקט הגרעין שלה, ובעקבות זאת לשכת העיתונות הממשלתית הקשיחה את התנאים למתן תעודות עיתונאי, ממשלת ישראל ניתקה באופן רשמי את יחסיה עם הרשת וחברות הכבלים איימו להסיר את הערוץ מחבילותיה.

דובר הבי.בי.סי מכחיש, כמובן, כי המינוי החדש מהווה הודאה בסיקור שגוי של הרשת, ורק מציין כי הרשת רגישה מאד לביקורת וכי אין קשר לעובדה ש"ישראל אינה מוכנה לשתף פעולה עם הרשת".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by